CHIP Online forumu hakkında her şey

CHIP Online forumları: Teknoloji dünyasının kalbi burada atıyor, fikirler burada tartışılıyor.

CHIP Online ve CHIP Dergisi

CHIP Online ve CHIP Dergisi

CHIP Online ve CHIP dergisi her ne kadar beraber anılsalar da aslında birbirinden bağımsız iki yayın. CHIP dergisi aylık yayın yaparken, CHIP Online her dakika güncellenen haber ve makaleleriyle 24 saat elinizin altında bulunan bir bilgi kaynağıdır. Günün en sıcak haberlerini, donanım, yazılım ve teknoloji dünyasındaki an ve an gelişmeleri CHIP Online aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Resimde gördüğünüz gibi CHIP Online forumlarında CHIP Online başlığını göreceksiniz. Bu bölümde CHIP Online hakkındaki öneri ve eleştirilerinizi bize bildirebilir, CHIP Online'ı beraber daha iyi yerlere getirebiliriz. Unutulmamalı ki CHIP Online olarak siz kullanıcıların görüşleri CHIP Online'ın her zaman umurundadır ve öneri ve eleştirilerinizin her zaman dikkate alındığını sakın aklınızdan çıkarmayın.

CHIP Online Bilgisayar Kursu bölümünde ise Casper'ın sponsorluğunda CHIP Online'ın siz değerli okuyucularına sunduğu bilgisayar kursuyla alakalı her türlü sorunuzu bu bölümde dile getirebilirsiniz. Eğer CHIP Online bilgisayar kursuyla ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak istiyorsanız tıklayın.

Dergi için ise CHIP DVD ve CD İçerik bölümünde o ay almış olduğunuz derginin yanında size hediye olarak verilen DVD ve CD'lerle ilgili sorunlarınızı, CHIP Special bölümünde CHIP özel sayılarıyla ilgili görüşlerinizi ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

CHIP Online, siz değerli okurları sayesinde varolduğunun farkındadır ve sizlerle beraber başarı çıtasını çok daha yukarılara çekeceğine yürekten inanmaktadır. CHIP Online ile ilgili öneri, eleştiri veya fikirlerinizi mutlaka bizlerle paylaşın. Okurlarının hepsi CHIP Online için çok kıymetlidir ve görüşlerine değer vermektedir.

Bunun farkında olduğumuz için burdayız... Teşekkürler CHIP Online

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir