Kutcher, Windows 8 reklamında oynayacak mı?

Steve Jobs'un filminde başrol oynayan ünlü oyuncu, bakın şu sıralar neyi düşünüyor!

Ashton Kutcher, Windows 8 reklamında oynayacak mı?
Lenovo yeni yüzünün peşinden koşuyor

Aktör Ashton Kutcher, özellikle son zamanlarda yayınlanan That 70's Show ve son sezonlarında boy gösterdiği Two and a Half Man dizisinden önce, teknolojik cihazlara olan tutkusuyla tanınıyordu. Onun bu ilgisi, kendisini Lenovo'nun üreteceği yeni Windows 8 PC'ler için reklam yüzü yapmak üzere ama gerekli imza halen atılmış değil...

The New York Post'ta yer verilen ve kaynağı belli olmayan bir habere göre, Lenovo, Kutcher ile tam 10 milyon dolarlık bir reklam sözleşmesi yapmanın peşinde koşturuyor. Eğer aktör imza kısmındaki noktalı alanları doldurursa, Levnovo'nun piyasaya çıkmak üzere olan ThinkPad ve Yoga gibi, tamamen Windows 8 ile bezenmiş tüm notebook ve tabletlerinin yeni reklam yüzü olacak.

Kutcher ise teknolojik ürün temalı televizyon reklamlarına hiç de yabancı değil zira kendisi birkaç yıl önce Nikon fotoğraf makineleri için kamera karşısına geçmişti. Diğer taraftan kendisinin Apple ve Steve Jobs'u anlatan, "Simply Jobs" isimli filmi yaratanlardan birisi olması, Windows 8 ile alakalı bir anlaşmayı ne derece kabul edeceğini iyiden iyiye merak konusu haline getiriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Adam sadece oyuncu sanki Jobs'un kendisi ya. :D

Bu adamların parası var fanlıkla uğraşmaz. Hangi markanın ürünü iyiyse gidip onu alır karar vermezse hepsini alır. Birisi size 10 milyon dolar verecekken Apple fanlığı yapmanın bir anlamı yok.

Lenovo böyle saçma bir tanıtım için para harcarsa, bir daha hiç bir ürününü almam, aldırmam.

@28 Tem 2013 17:01 Bakıyorum herkes muhalefet. Emperyalist popüler kültür iliklerinize kadar işlemiş. Ben bu meslekten emekli bir uzman olarak lenovoyu ekonomikliği, sağlamlığı ve montaj kolaylığı nedeniyle tercih ediyorum ve her yıl çok sayıda kişiye aldırıyorum. medya şebeklerine reklam yaptırıp fiyatını tüketiciden çıkarmaya başladığı an benim için işi biter.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play