LG Chocolate BL40: XXL cepten yeni resimler

LG'nin ortalığı kasıp kavuran yeni Chocolate cep telefonu artık resmileşti. İlk görüntüler burada...

LG Chocolate BL40: XXL cepten yeni resimler
LG Chocolate BL40: 21:9 ekran.

LG Electronics ilk kez yeni Chocolate cep telefonunun tam teşekküllü resimlerini yayımladı. Şimdiye kadar yayımlanan resimler kesit şeklindeydi ve cihazın asıl şekli hakkında kesin bir bilgi vermiyordu.

Yeni resimler XXL dokunmatik ekranı cep telefonunu ve yatay biçimde duran kapsamlı bir ana menüyü gösteriyor. Cihazın arka yüzünde Schneider Kreuznach imzalı 5 Megapiksellik bir kamera var.

Resimlerde gösterilen web tarayıcıda yer imleri veya zum için dokunmatik tuşlar var. Şu an için pek fazla özellik açıklanmadı. Cihazın ekranının 21:9 formatında ve 4 inç büyüklüğünde olacağı biliniyor. Ayrıca dokunmatik ekran çizilmelere karşı dayanıklı bir cam yüzeyle kaplı olacak. LG'ye göre yeni Chocolate A-GPS ve çoklu dokunmatik desteği de sunacak. İnternet ziyaretlerinin WLAN veya HSDPA üzerinden gerçekleştirilebileceği söyleniyor. LG cihazın eylülde çıkacağını duyurdu; fiyat henüz belli değil.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

canavar bişey olacak.ama lg bu tarz şeyleri yapamıyo.çabuk bozuluyo

"canavar bişey olacak.ama lg bu tarz şeyleri yapamıyo.çabuk bozuluyo"

Yapma! Korkuttun beni. Çıksada gelse buraya bir inceleyip alsam diyordum. Sen çabuk bozuluyo deyince korktum doğrusu.

Telefon güzele benziyo ama o kadar büyük ekranı varken pil ömrünü merak etmiyor değilim. E sonuçta multimedya telefonu olarakta kullanılcak o ekran film, müzik, internet umarım kaliteli güzel bişey olur. Ama çıkar çıkmaz almak hata olabilir biraz beklemek daha iyi olur bence.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir