LG V20, Android 7'li ilk telefonlardan olacak!

LG'nin geçen seneki çift ekranlı telefonu V10'un yeni sürümü V20 kesinleşti; üstelik Android 7.0 müjdesini de berberinde getirdi...

  • Zeynel A. Öztürk
LG V20, Android 7'li ilk telefonlardan olacak!
V10, yalnızca çift ekranı ve ön kamerasıyla değil, dayanıklı yapısıyla da dikkat çeken bir cihazdı.

Geçen sene LG tarafından tanıtılan LG V10, çift ekranı ve çift ön kamerasıyla sıra dışı bir telefondu. Güney Kore merkezli firma şimdi V10'un 2016 için yenilenmiş sürümünü tanıtmaya hazırlanıyor.

V10'un yeni sürümü LG V20'nin Eylül'de tanıtılacağı, LG'nin yeni blog gönderisinde doğrulandı. Telefon, Android 7 Nougat ile gelecek ve muhtemelen Android Nougat ile çalışan ilk telefonlardan biri olacak. LG V10'un bazı pazarlara sunulmadığını hatırlıyoruz. V20'nin tüm dünyaya açılıp açılmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Bu arada LG, geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklamada amiral gemisi LG G5'in satışlarının beklediği düzeye ulaşmadığını, bunun firmanın gelirlerine yansıdığını söylemişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu lg herşeyi çift yapıyor. Önce sanal tuşu kaldırıp dokunmatik tuş koysun ondan sonra ikinci ekran koysun. Sanal tuş kadar gereksiz şey yok. Sanal tuş yüzünden telefonu almaktan vazgeçiyorum. Neyseki samsung ların tuşu tam bana göre. Ya iphone ya samsung ya da nokia alırım başka telefon markası almayı düşünmüyorum. Sanal tuşlu telefonu nasıl kullanıyorsunuz? Kullanımı zor ve nexus / android one ın sanal tuşlarının yeri değişmiyor. Ama lg de değişiyor. Yinede lg g5 tasarımı kötü berbat ötesi bir

@01 Ağustos 2016 21:23 Sanal tuşun nesi var 1 yıldır kullanıyorum diğer tuş neyse sanal tuş da o. Basıyorsun oda işini yapıyor.

LG ne yapmaya calisiyor anlamadım.Ekran hata oranı yuksek,batarya desen vasat.kasaolayini tutturamiyor.kasası güzel oluyor donanım vasat(V10) batarya vasat.Donanin güzel Kasa ve batarya dandirik(g5)Lg Samsung tan biraz örnek alsın.V20 de şimdiden soyleyim gene vasat bir telefon olacak.Lg bitmiştir artik.Nokia gibi.

Biraz kıdem atlaması lazım metal kasa çalışması lazım. Sanal tuş filan yeter artık. Bide oled te samsung kıvrık ekranların dibinie vuruyor lg sp de oled bile yok. Vasat bana göre boş işlerle uğraşıyor

Sen de yorum yaz