Mafia II, aksiyonseverlere göz kırpıyor

Mafia II'nin E3 oyun fuarında gösterilen yeni görüntüleri karşınızda

  • Ceyhun Seval
Mafia II,  aksiyonseverlere göz kırpıyor
Mafia II 2010'un ilk çeyreğinde piyasalarda olacak.

Mafia bir çıktığı dönemde oldukça beğenilmişti. Serinin ikinci bölümü Mafia II ise daha çıkmasına altı ay olmasına rağmen heyecanlı sahneleri ve yüksek kaliteli grafikleri ile aksiyonseverlerin yüreklerin hoplatıyor.

Take 2 Interactive'in geliştirdiği Mafia II, 1940'ların New York'undan esinlenerek yaratılan Empire City şehrinde geçiyor. Şehirde sert çocukların kol gezdiği sokaklar sık sık silahlı çatışmalara ve heyecanlı kovalamacalara sahne oluyor.

İnsanı bir Hollywood filminin içindeymiş gibi saran ve heyecanlandıran oyun PC, Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarında piyasaya sürülecek. Ama oyun için altı ay kadar beklemeniz gerekiyor. Çünkü Take 2 Interactive oyunu istediği yüksek kaliteye getirmeden piyasaya sürmek istemiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

İlk oyun güzeldi umarım buda güzel olur. Hikaye çok önemli bence bu tarz oyunlarda

Zamanının en uç noktasındaki oyunlardan bir tanesiydi "Mafia I". Bende yeri öyledirki hala o oyunu oynarken aldığım hazı başka bir oyundan alamıyorum. :) Sabırsızlıkla bekliyorum "Mafia II" yi güzel olacak güzel ^^

görüntü olsa nolur 3 yıldır aynı terane

off daha beklicez deseneniz. bu kadar uzun sürdüğüne göre çok güzel olacağa benziyor ilki mükemmeldi bir devrimdi 2 de öyle olur umarım

İlk oyunu hiç oynamadım ama çok iyi haberlerini duydum.Burada oynayan arkadaşlar önerir mi bana ?

İlk oyunu bitirememiştim ama bir düşünün tam üç CD!!! çok sürükleyici ve de çok beceri isteyen bir oyun. Verilen görevleri yerine getirmek için bazen aynı düzeyi defalarca oynadığımı hatırlıyorum.

tarihteki en iyi bilgisayar oyunları sıralamsı yapılmasa benim için ilk 5 e girecek bir oyundu mafia I. mükemmel kurgusu ve senaryosu ile film olmasını çok istemiştim. defalarca bitirdim şimdi olsa tekrar oynar bitiririm oyunu. İkinciside umarım birincisi kadar mükemmel olur. İlk oyunu herkes tekrar oynamalı. Cdler tekrar çıksın çekmeceden.

bu oyun 2012 de çıkar bu ne ya hep erteleniyo

arkadaşlar mafia 2 niin facebookta grubu var ilk ve tek grubu hemde türk yaptı isterseniz hepberaber oraya girelim ben girdim videolar resimlerde var mafia 2 yazın çıkıyo

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir