Microsoft, Başlat Menüsü İçin Fikrinizi Soruyor

Microsoft'un, Windows 10'un defalarca tartışma konusu olmaktan kurtulamayan Başlat Menüsü hakkındaki fikrinizi sormaya başladığı ortaya çıktı!

Microsoft, Başlat Menüsü İçin Fikrinizi Soruyor

Windows 10'un Başlat Menüsü, işletim sisteminin en çok dikkat çeken, hassas işlevlerinden bir tanesi. Şimdi Microsoft, zaman zaman tartışılan ancak Windows 10'da genellikle memnun olduğumuz menü hakkında fikrimizi soruyor.

Bleeping Computer'a göre bazı Windows 10 kullanıcıları, Windows'ta "Başlat Menüsünden ne kadar memnunsunuz?" sorusuyla karşılaşıyor. Soruya tek yıldızdan beş yıldıza kadar cevap verebiliyorsunuz. Daha da önemlisi, puan verdiğiniz kısmın altında Microsoft'a Başlat Menüsüyle ilgili önerilerde bulunabiliyorsunuz.

Microsoft, başına Satya Nadella geçtiğinden bu yana geri bildirime önem veriyor. Firma daha önce görev çubuğu ve diğer Windows 10 bileşenleri için de kullanıcılarına kulak vermişti. Firma Başlat Menüsünü muhtemelen ciddi biçimde elden geçirmeyi düşünüyor ve bu sırada topluluğun bilgeliğinden mahrum kalmak istemiyor.

Mayıs 2019 güncellemesi, Başlat Menüsünde bazı ayarlamalar yapmış, ön yüklü uygulamaları kaldırmaya izin vermişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Berbat, çok karışık, sadelik ve basitlik yok. Wihdows 7 deki daha iyi idi.

millet okadar soğuduki artık başlatmenüsünü pek kullanan kalmadı genelde masaüstü revaçta sürekli değişim öğrenme azmini kırmakta tam windowsun istediği kimse bilmesin

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play