Microsoft-Türk Telekom el ele!

MSN AkTTif: Microsoft ve Türk Telekom, Türkiye'nin en dinamik ve canlı kanalı için bir araya geldi.

Microsoft-Türk Telekom el ele!

MSN, Türk Telekom ile ülkemizin en kapsamlı gençlik portallarından birini oluşturdu. Türkiye'deki İnternet kullanıcılarının yüzde 55'inden fazlasını oluşturan 24 yaş ve altındaki genç nüfusunun hedefleyen MSN AkTTif, zengin içeriği ve kesintisiz eğlence anlayışı ile gönlü her zaman genç kalanların da vazgeçilmez bir uğrak noktası haline gelecek.

MSN AkTTif'te eğlencede sınır yok. MSN AkTTif, eğlence kadar, güncel bilgi edinme, video izleme ve daha fazlasını arayan ve kendisini genç hisseden tüm MSN ziyaretçilerini bu kanala çekecek.

Gençlerin ve genç kalanların kendi tarzlarını ortaya koyacağı yeni kanalda genç stil, müzik, sinema, etkinlikler, TV programları hakkında güncel bilgilerin yanı sıra ziyaretçileri çeşitli yarışmalar ve eğlence fırsatları bekliyor. Bir süre önce de MSN Kadın kanalını hayata geçiren MSN giderek daha geniş bir ziyaretçi kitlesini çekmeye devam ediyor. Aylık 400 milyondan fazla görüntülenme sayısına ulaşan MSN portalında hizmete giren MSN AkTTif'in de kısa sürede güçlü bir çekim merkezi olması bekleniyor.

Bu arada gençlere ve genç kalanlara yönelik MSN AkTTif kanalından önümüzdeki günlerde hemen herkes haberdar olacak. Özellikle 24 yaş altındaki gençleri Messenger Today sayfasında Gençlik Kanalı içerikleri karşılayacak. Windows Live Messenger kullanıcıları ise hemen her gün kullandıkları bu programı açar açmaz Messenger Today'daki yeni duyuruları anında görebiliyor olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

msn akttif'te eğlencede SINIR YOK. msn akttif, eğlence kadar, güncel bilgi edinme, VİDEO İZLEME ve daha fazlasını arayan ve kendisini genç hisseden tüm msn ziyaretçilerini bu kanala çekecek.

Telekomla ilgili bu iki kelime ne kadar birbirine yakın.
Önce biri telekoma sınırsızın anlamını öğretmeli,telekom tarifelerine yansıtmalı,o zaman biz rahat rahat video izleyebiliriz.

Alt yapı eksikliğinden dolayı 15 gb sınır koyuyorlarki sonrasında hız 512k ya düşsün alt yapı zorlanmasın diye mantık bu kadar basit.

Mikrosoftu bir kere ttnet ve telekom ailesini 2 kere sevgiyle kucaklıyorum. Saygılar...

Farklı bir şeyi göremedim..TTnet internete atılması hata Tv'de okadar reklamını yapmasına karşın beklenilen ilgi duyulmadığını düşünüyorum.En komik servisleride TTmüzik mi her neyse millet internetten bedava indirmek varken neden paralı indirsin.Tabi paralı servisi kullanan da var da çok az..Neyse TTnet bu internet fiyatlarını cazip hale getirmedikçe bu tepkiyi görmeye devam edicektir..

2 kazıkçı birleşmiş :D

Teşekkürler, inşallah güzel bir proje olur.

Teşekkürler CHİP Online !

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Microsoft-Türk Telekom el ele!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir