Microsoft'tan OneDrive'a Pokémon özelliği!

Microsoft, Pokémon Go'ya daha fazla kayıtsız kalamadı ve OneDrive'a ilginç bir yenilik sundu!

  • Cenk Atlı
Microsoft'tan OneDrive'a Pokemon özelliği!

Yazılım devi Microsoft, geçtiğimiz gün OneDrive'da bir dizi değişikliğe imza attı. Söz konusu değişiklikler arasında en çok dikkat çekeni ise yeni Pokemon detektörüydü. Fotoğrafları; yiyecek, bina, hayvan, içecek ve daha birçok kategoriye göre sınıflandırabilen OneDrive bu yenilikle birlikte artık Pokemon'ları da etiketleyecek.

OneDrive'ı fotoğraflarını yedeklemek için Windows, Android ya da iOS üzerinden kullananlar bu araç sayesinde bütün Pokemon ekran görüntülerini otomatik olara algılatabilecek ve her bir canavarı adına göre aratabilecekler.

Pokemon özelliği dışında OneDrive'daki albüm düzenlemelerine de önemli yenilikler geldi. Örneğin otomatik albümlerdeki fotoğraflar artık; belirli bir mekanda kısa bir zaman aralığında çekilen fotoğraflardan oluşan kolajlardan oluşabiliyor. Bir albümde yer alan en iyi fotoğraflarınıza ise mobil uygulamalardan, çevrimiçi ortamdam ya da Windows 10 fotoğraf uygulamasıyla doğrudan erişebiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bu da demekki bir 10 yıl sonra pokemon go oyunu wp mağazasına gelir :). azcık sabredelim...

Oyunu yada hiç olmazsa benzerini üretip mağazaya getirmek yerine kendi uygulamalarını bir yerlerde tutundurmak için çabalıyor microsoft dayı.

Sen de yorum yaz