Microsoft'un Büyük Surface Pen İddiası!

Microsoft, yeni Surface Pen'inin gezegenin en hızlı dijital kalemi olduğunu iddia ediyor!

  • Ercan Uğurlu
Microsoft'un Büyük Surface Pen İddiası!

Microsoft'un Şangay'da düzenlediği etkinlikte yeni Surface Pro'su tanıtılmış ve öte yandan Surface Studio ve Surface Laptop'ların da Çin'de satışa sunulacağı duyurulmuştu. Ayrıca yeni Surface Pro'ya özel yeni kalemi Surface Pen hakkında da açıklamalarda bulunan Microsoft, şimdi de yeni kalemi için "gezegenin en hızlı dijital kalemi" iddiasında bulundu.

Yeni Surface Pen, Microsoft'un N-Trig teknolojisini kullanıyor ve 4096 seviye basınç hassasiyetine sahip;, 21ms gecikme süresi sunuyor. Ayrıca kalemin, bazı Wacom kullanıcılarını etkileyen eğilme duyarlılığı da mevcut. Böylece yüksek hızda çizim yeteneği sergileyebilecek gibi görünen Surface Pen, öte yandan farklı renk seçeneklerine de sahip. Renkler arasında, siyah, Kobalt Mavisi, Platin ve Burgundy gibi seçenekler bulunuyor.

Ne yazık ki yeni Surface Pen, Surface Pro ile birlikte gelmiyor. Ona sahip olmak için ayrıca 99 Dolar ödemeniz gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Kalem konusunda en iyisi ipad pronun apple pencili kalemli incelemedigim cihaz kalmadi net olarak soyluyorum onun otesi profesyoneller icin wacom cihazlar onlar ayri kategori zaten.

Sen de yorum yaz