Moto Z ve Moto Z Force tanıtıldı!

Birkaç haftadır sızan Moto Z sonunda gerçeğe dönüştü! İşte Moto Z ve Moto Z Force!

  • Zeynel A. Öztürk
Moto Z ve Moto Z Force tanıtıldı!
Moto Z'nin inceliği yalnızca 5,2mm

Moto Z ve Moto Z Force, birkaç haftadır gelen sızıntıların ardından Lenovo tarafından gerçeğe dönüştürüldü.

Moto Z, 5,5 inç QHD AMOLED ekran, Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, hızlı şarj, lazer odaklanmalı, optik görsel sabitleme destekli 12 megapiksel kamera gibi üst düzey özelliklerle geliyor. Moto Z ile birçok ortak özelliğe dahil Moto Z Force, ShatterShield teknolojisiyle daha dayanıklı hale getirilmiş bir ekran, 3.500mAh'lik daha büyük bir pil ve 21 megapiksel kamera sunuyor. Pil kapasitesi daha yüksek olduğundan Moto Z Force'un gövdesi biraz daha kalın.

Tanıtımdaki sürpriz ise telefonunuza yeni özellikler eklemenize izin veren Moto Mods oldu. Bu aksesuarları telefonunuza bağlamak için telefonu kapatmanız gerekmiyor; aksesuar telefonun arkasındaki 16 pin'li konektör üzerinden bağlantı kuruyor. Yakında çıkacak aksesuarların arasında Insta-Share projektör, JBL SoundBoost hoparlör ve Incipio ek pil var.

Yeni Moto Z ve Moto Z Force'un ilk olarak ABD'de satışa sunulması bekleniyor. Yaz aylarında Verison üzerinde Droid adıyla satışa sunulması beklenen cihazlar, Motorola'ya göre sonbaharda kilitsiz olarak satılmaya başlanacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Pil dediğin böyle olmalı ama değiştirilebiliyor mu?

Bence telefoda üç tür vardır. 1. iphone telefonlar, 2.samsung lg htc vs telefonlar ve 3. motorola telefonlar. Motorola da iphone gibi hep diğerlerinden farklı olmuştur. Fakti zamanında (5 yıl önce) motorola atrix kullanmıştım hem telefon du hem laptop hem tüm hdmi girişli cihazları smarta dönüştüren bir bilgisayar hem deharika bir video kamera. Parmak izi sönsörü şu an parmak izi kullanan birçok telefondan daha iyi çalışıyordu. Tek kötü tarafları çabuk bozulan internet çipi idi.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play