N120: Samsung'un yeni netbook'u sahalarda

Taşınabilir PC dünyasına hızlı bir giriş yapan Samsung, yeni netbook'u N120 ile hız kesmiyor...

N120: Samsung'un yeni netbook'u sahalarda

Samsung Electronics tarafından tüketicilere sunulan N120 netbook, çevre ve kullanışlılık ile ilgili öncü standart kabul edilen TCO 3.0 belgesine layık görüldü. Böylece, Samsung N120'nin kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek performansının yanı sıra çevre konusundaki duyarlılığı da belgelendi.

Üretiminde cıva ve diğer tehlikleli maddelerin kullanılmadığı N120, arkadan aydınlatmalı LED ekranı sayesinde çok daha az enerji tüketiyor. Enerji-etkin LED ekranı ve üstün işlemci performansı ile Samsung N120, 6 hücreli bataryası ile 10,5 saate kadar kullanım olanağı sağlıyor.

Verimlilik ve çarpıcı stili birarada isteyen tüketiciler için özel olarak tasarlanan çevre dostu Samsung N120 netbook, kolay kullanımı yüksek performans ile birleştiriyor. Gelişmiş ses sistemi ile hareket halindeyken de zengin bir multimedia deneyimi yaşatan N120, dayanıklı ve ince kasası ile özgürlüğünüzün sınırlarını genişletiyor. Yazı yazmayı kolaylaştıran, 12 inçlik PC tarzındaki klavye ve küçük formuna rağmen optimize edilmiş tuşlar, Samsung N120 kullanıcılarına yazı yazma keyfini tam anlamıyla yaşatıyor. Çok daha hızlı ve daha az hatalı bir şekilde yazı yazılabiliyor.

10.1 inçlik Samsung N120, hızlı ısı değişimlerinden, elektrik akımında dalgalanmalara birçok teste tabi tutularak dayanıklılık konusunda yeni standartlar belirliyor. Hafif, zarif ve sağlam yapısıyla seyahatte kullanım için ideal özellikler sunuyor.

Samsung N120 netbook Teknosa Mağazaları'nda tüketicilere sunuluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

helal olsun samsung a artık çıkartmadığı elektirikli alet kalmadı diyebiliriz.
televizyondan bilgisayara telefondan ankastre mutfak eşyalarına kadar çok geniş yelpazesi var. bütün herkese kök söktürüyor

Hala N270 işlemci. N280 e göre yüzde elli daha fazlaenerji tüketiyor. Fiyat farkı birkaç dolar.Neden modası geçmiş işlemcikullanılıyor anlamıyorum. Düşünün N280 kullanılsaydı 20 saate yakın kesintisiz kullanım, ama adım adım çıtayı yükseltiyorlar. Biz Türkler yutmayız artık çünkü chip var ve teknolojiyi takip ediyoruz. Teşekkürler Chip

ürettiği tüm ürünler, piyasaya yeni sokmasına rağmen bir numara oluyor. yapınca en iyisini yapıyorlar. bravo samsung a

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
N120: Samsung'un yeni netbook'u sahalarda
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir