NetApp Türkiye yatırımlarına devam edecek!

Türkiye'deki büyümesini hızla sürdüren dev şirket, gelecek planlarını açıkladı. İşte yeni hedef..

NetApp Türkiye yatırımlarına 2011'de devam edecek!
NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı

NetApp'ın düzenlediği basın toplantısında, NetApp'ın dünyadaki konumu, Türkiye'deki başarısı ve gelecek hedefleri değerlendirildi. Toplantı, NetApp Başkan Yardımcısı ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Kanal Müdürü Juan De Zulueta ve Gelişmekte Olan Ülkelerden Sorumlu Kanal Müdürü Patrik Eigenheer'in katılımı ile NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı ve NetApp Türkiye Kanal Müdürü Soner Cesur'un ev sahipliğinde gerçekleşti.

2005 yılından itibaren ortalama %54'lük bir büyüme oranı ile Türkiye Pazarında güçlü varlığını hissettiren NetApp, 2010 mali yılını yüzde 110 ila 120 büyüme ile kapatacak. Giderek yükselen performans grafiği ile istikrarlı ve sürdürülebilir büyümesine devam eden şirket, Türkiye pazarındaki liderlik hedefine doğru yol alıyor.

NetApp Başkan Yardımcısı ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Kanal Müdürü Juan De Zulueta, NetApp'ın Türkiye'deki başarısına inancının tam olduğunu ve kanal yapısını güçlendirmek üzere yapılacak yatırımlara devam edeceklerini belirtti, ve sözlerine şöyle devam etti: "NetApp'ın global ölçekte, Google, Apple ve e-bay gibi firmalar ile birlikte yüzde 20'nin üzerinde büyüyen şirketler grubuna dahil edilmesi bizim için gerçekten gurur verici. 2008'den bu yana şirketimiz yüzde 31'leri aşan bir büyüme kaydetti. Geçtiğimiz iki yıla baktığımızda Türkiye pazarında yüzde 220'e varan bir büyüme oranıyla pazarda varlığımızı hissettirdik ve liderlik hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Stratejimiz, inovatif çözümler geliştiren, doğru, güvenilir ve sürdürülebilir kanal yapımızı daha da güçlendirmek. Bu strateji ile liderliğe ulaşacağımıza inanıyorum. " dedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

NetApp Apple'a mı ait? :D

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
NetApp Türkiye yatırımlarına 2011'de devam edecek!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir