Ninite ile tüm programları kolayca kurun!

PC'nizi formatladıktan sonra en sıkıcı iş olan program kurmak, bu ücretsiz araç ile çok kolay!

Ninite ile tüm programları kolayca kurun!
Ninite, internet sitesi üzerinden kolay kurulum sağlıyor.

Yeni bir bilgisayar aldığınızda veya PC'nize format attıktan sonra en can sıkıcı işlem, kullandığını tüm programları tek tek kurmaktır. Eğer bu konuyu ciddiye alıyorsanız zaten önceden bu programları yedeklemiş ve kuruluma hazır hale getirmişsiniz demektir. Ancak sürekli olarak yenilenen sürümler, bunu da bir yerden sonra kullanışsız hale getirecektir. 

Ücretsiz bir online hizmet olan Ninite istediğiniz programların son sürümlerini bilgisayarınıza hızlı kurmak konusunda size yardımcı oluyor. Programın en güzel yanı, kullanacağınız uygulamaların en son sürümlerini takip ediyor ve sadece en yeni sürümleri kuruyor olması. Ninite'ın sitesini ziyaret ettikten sonra, karşınıza farklı kategorilerde farklı programlar gelecek. Bunlar Ninite yardımıyla sisteminize kurabileceğiniz programların listesi.

Seçimizi yaptıktan sonra programların en güncel sürümlerini indirme ve sizi rahatsız etmeden tümünün kurulum işlemlerini Ninite gerçekleştiriyor. Programları seçtikten sonra bilgisayarınıza yükleyeceğiniz ufak bir kurulum aracı, geri kalan tüm indirme ve kurulum işlemlerini gerçekleştirecek. Ancak hatırlatalım; Ninite şimdilik sadece İngilizce sürümleri kuruyor...

İçerisinde FirefoxOperaChromeOpenOfficeNotepad ++SkypeGoogle TalkVLCAudacityIrfanView ve GIMP gibi pek çok program bulunan Ninite sadece Windows'ta çalışıyor. Dileyenler, aylık 10 dolar ödeyerek Ninite Updater'ı da indirebiliyor. Updater, kurulu programlar güncellendiğinde sizi uyarıyor ve siz de, en yeni sürümlere anında ulaşabiliyorsunuz.

Download: Ninite

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Sene 2009 du ben öğrendiğimde bu siteyi.

Tek tek kurmazsam içim rahat etmez.

Her program zaten kendini güncelliyor. Aylık 10 dolar vermek sadece paranın çok olduğunu gösterir.

yıllardır kullandıgım Filehippo var. hemde ucretsiz. neden durduk yere para odeyelim.

zaten ethernet kartını cd'si olmadan kurmak başarı, sonrası öyle de böyle de gelir.

Malesef kurduğu programların sayısı çok sınırlı.

yeni birşey değilki bu, senelerdir var zaten.Haz etmiyorum böyle uygulamalardan ben.

Gereksiz zırva program! Kendi elinle ne istiyorsan onu kurmalısın, böyle zırvalar hem para tuzağı hem gereksiz!

tek kötü yanı sadece sistemin kurulu olduğu harddiske yüklüyor bütün uygulamaları.Yani nereye yüklemek istediğini sormuyor. Benim SSD küçük boyutlu bu sebeple benim için büyük problem.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost