Nokia 5800 XM ve N97 için yeni tarayıcı

Dokunmatik cep telefonlarını şahlandıracak yeni bir web tarayıcı geliyor: İşte Digia@Web...

Nokia 5800 XM ve N97 için yeni tarayıcı
Dokunmatik cepler için yeni tarayıcı.

Finlandiyalı yazılım geliştiricisi Digia, yeni bir web tarayıcı tanıttı. Digia@Web ismindeki ücretsiz araç Symbian 5th Edition destekli tüm cep telefonlarında çalışıyor. Dolayısıyla bu cepler dokunmatik ekranlı Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N97 ve Samsung I8910 HD oluyor.

Ücretsiz sörf programı parola yöneticisi, zum çubuğu, otomatik tamamlama ve yer imi yöneticisi gibi pratik özellikler sunuyor. Flash siteleri de program için bir sorun oluşturmuyor.

Testte Rahat kullanım
Digia@Web ile yaptığımız testte yazılım, bir Nokia 5800 XM'de sayfaları sorunsuz biçimde gösterebildi. Tarayıcı stabil ve hızlı çalıştı ve kolayca kullanılabildi. Tarayıcı yatay ekran modunda normal internet sayfalarını ekrana uygun biçimde görüntülendi. Diğer taraftan dikey formatta görüntülemede de herhangi bir sorun yoktu.

Sonuç: Digia@Web, Nokia'nın cep telefonlarında standart olarak bulunan web tarayıcıya alternatif olabilecek parmak dostu bir yazılım. Yazılımı denemek istiyorsanız aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Download: Digi@Web

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Opera bana çok kullanışız geliyordu birde bunu deneyelim

tutulacak bir program olacağını zannetmiyorum çünkü opera zaten ihtiyaçları karşılıyor sadece meraklıları deneme amacıyla indirir diye düşünüyorum

NOKIA 5800 KULLANICISIYIM,UYUMLU OPERA MODELI YOK SITESINDE TAM EKRAN KULLANIYORUM BELKI AMA MENU BUTONU ISLESSELLIGI YOK NERDEYSE ,UYUMLUSUNU BEKLEMEKTEYIM,OPERAYI GECEMEZ CUNKU OPERA ÜRETİCİLERİ OZEL BI TEKNOLOJI ILE INTERNETTEKI OPERA TARAYICIYA BAGLANIP SIKISTIRIP MINI OPERAYA VERI GONDERILMESINI SAGLAYACAK BI SISTEM KULLANIYORLAR,BU TARAYICI GORSELLIK VE SUAN TAM 5800 OPERA SURUMU BULUNMADIGINDAN GECICI OLARAK TERCIH EDILEBILIR AMA OPERAYI GECMESI COK ZOR...

opera işi aştı artık çünkü adamlar iyi yapıyorlar işlerini
telefon
pda
pc
de de kullandım gerçekten performansı çok iyi

operayı full ekranda nokia 5800 XM de kullanıyorum. bir keresinde kesinlikle opera uyumlu, ve 5800la gelen browser in açamadığı siteleri de açıyor. bir sıkıntı yok gayet iyi... ama ben bu programı da yükledim nedense beğenemedim... sarmadı beni, facebook tüm siteye giriyorum video izleyemiyorum ama yine de olsun ne yapalım laptop elimizin altında :))

arkadaşlar size tek browser öneriyorum.. Flash streaming dosyalar dahil olmak üzrere herşeyi açıyor. mutlaka yükleyin.. skyfire

5800 ile tam uyum mu =) nerdeyse hiçbir uyum yok.. her sayfada atıyor , telefonu kitliyor.. flash video açmayı denedim açacak gibi ama sabredemedim.. operaya karşı şansı olmadığı fikrine katılıyorum..

5800 ile tam uyum mu =) nerdeyse hiçbir uyum yok.. her sayfada atıyor , telefonu kitliyor.. flash video açmayı denedim açacak gibi ama sabredemedim.. operaya karşı şansı olmadığı fikrine katılıyorum..

skyfıre cıkacak ocak 2010 da 5800 a operaya gulele cunku tum vıdeoları acıyor okey tavla ne ıstersen oyna pc de ne yapıyosan 5800 dada onu yapacaksın dıgı ne ya :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir