Nokia 8800 Arte: Altınlı ve pırlantalı

Sayn-Design tasarımcıları Nokia 8800 Arte modelini paha biçilmez taşlar ile süsledi...

Nokia 8800 Arte: Altınlı ve pırlantalı
Nokia 8800 Arte: Sınırlı sayıdaki Diamond deluxe Edition

Nokia 8800 Arte'nin pırlanta süslemeli altın bir sürümü çıktı. Tasarımcı Sayn-Design normalde zaten pahalı olan telefonu altın kaplama veya taç şeklinde pırlantalar ile süsleyebiliyor. Hepsi ile beraber toplam fiyat: 5000 Euro. Daha fazlasını isteyenler ikinci bir pırlanta taç da alabiliyor. Fakat bu şekilde maliyet 7000 Euro'ya çıkıyor. Bu özelleştirilmiş telefonlardan sadece 500 adet mevcut.

Pahalı eğlence
8800 Scirocco da Sayn-Design tarafından altın, elmas ve platin gibi farklı değerli maddelerle süslenmişti. Burada fiyatlar 10.000 Euro'ya kadar çıkabiliyor. Zaten altın ve özel taşlar olmadan Nokia 8800 Arte en pahalı telefon serileri arasında yer alıyor. Bu Finlandiyalı lüks telefon için 1300 Euro (yurtdışı) ödemeniz gerekiyor; üstüne üstlük HSDPA yok, WLAN yok, genişletilebilir hafıza yok. Hatta bir radyo veya kulaklık seti bile cihazın donanımı arasında yer almıyor.

Bilgi için:
Nokia Danışma Hattı - 0212 337 17 18

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Gereksiz ve çok tipsiz ...

Bu tip telefonları hiç anlamıyorum, alanlara da ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah akıl fikir versin.

ÇOK İLGİNÇ YA.HAKİKATEN ALLAH ALANLARA ALLAH AKIL FİKİR VERSİN.HİÇBİR ÖZELLİK YOK.NE DİYEYİM.GÖTSERİŞTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.

bence allah sana akil fikir versin 10 numara telefon tam bir doga harikasi

bence harika ötesi bir teknoloji harikası bilenlericin bilmeyenler anlamaz tabi

Kardesim onu alanin parasi cok bizim neymiz cok ki bunu konusuyoruz. ha birdee o telefonu alan arkadaslardan bir ricam olacak banada 100 euro yollasalar lap iyi olacaq bend kendime bi telefon alayimda onun icin istedim :::::://///////\\\\\\\\||||||| neyse

guzel telefon ama menu yu ve ozellikloerini gelistirirlersecok super olur
orneyin menu yapisi n96 ve dis gorunum 8800 arte olursa super olur

eevt bi özelliği yok ama süper duruoo bnde var ama altın kaplaam değil taşlı olanı var özllkle kzılar içn çok zarif ve çok şık bi telefnn kızlar mutlaka almalısnzz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir