Nokia'nın Series 40 ceplerinden büyük başarı!

Nokia'nın akıllı cepler ile standart cepler arasında yer alan bu cepleri, önemli bakın neyi başardı!

Nokia'nın Series 40 ceplerinden büyük başarı!

Nokia tarihinde dönüm noktası olan Series 40 cihazlarında 1,5 milyarıncı satışını yaptığını açıkladı. Cihazı Brezilya, São Paulo'dan genç bir tüketici satın alırken, bu satış Nokia' nin internetle ilk kez tanışacak 1 milyar kişi stratejisi için tarihi bir an yaşattı.

Satılan 1,5 milyarıncı telefon, internette kolay gezinme, sosyal ağlar ve oyunlar için QWERTY klavye ve dokunmatik ekranın yanı sıra Angry Birds Lite gibi eğlence ve uygulamaları bir arada sunan Nokia Asha 303 oldu.

Telefonu sosyal ağlar yoluyla arkadaşları ve ailesiyle iletişim kurmaktan çok hoşlandığını söyleyen 21 yaşındaki Mayara Rodrigues, São Paulo'daki bir Magazine Luiza mağazasundan satın aldı.

Series 40 telefonların ilki olan Nokia 7110 1999'da geliştirilmişti. O zamandan bu yana yeni Nokia Asha ürün grubunun da getirdiği yeniliklerle Series 40 telefonlar günümüzde akıllı telefonlar ile diğer telefonlar arasındaki ayrımı yok denecek kadar aza indirgiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

yahu su nokia bi urun yelpazesini s40 deyilde s 60 ola symbian`lar ile wp7 `li ust yelpaze ile sinirlasa idi ne guzel olur.
hem hazir sistem olan s60 wp7 bakarak dahada gelisir ve daha`da fonksional olur,hemide wp7 ust yuzey sinfa tarfiye ederdi

NOKIA düşmanı alık Apple'cılar NOKIA bitti diye havlaya havlaya morarıyorlardır... NOKIA her zaman 1 numaralı tercih olacak... şu an NOKIA'mı geniş band modem olarak kullanıyorum...

Nokia çağın gerisinde 701 disinda. Teknolojiyi koklatiyor nokia.

Sen de yorum yaz