OnePlus One'ın bükülme testleri yayınlandı!

Uygun fiyatı kadar fiyaskolarıyla da tanınan "kusursuz" telefondan #bendgate'e cevap geldi!

Oynat OnePlus One'ın bükülme testleri yayınlandı! Uygun fiyatı kadar fiyaskolarıyla da tanınan OnePlus One'dan #bendgate'e cevap geldi!

iPhone 6 Plus'ın bükülme sorunuyla eğlenen, soruna cevap olarak kendi bükülme testlerini yayınlayan firmalara her gün bir yenisi ekleniyor. Bu sefer ise OnePlus One'ın üreticisi OnePlus, yayınladığı videoyla kendi telefonunu hangi sağlamlık testlerinden geçirdiğini gösterdi.

OnePlus'ın videosunda ilk bölümde "oturma testi" üzerine yoğunlaşılıyor. Bu bölümde telefonun üzerine bir ağırlık bloğu bastırılıyor. Yapılan testler arasında yüz üstü yere bırakma testleri, USB portuna yapılan testler, 10 dakika boyunca yağmur altında bırakma ve 4 saat çok yüksek sıcaklığa maruz bırakma gibi testler var.

OnePlus'ın adı, yakın zamanda cinsiyet ayrımcılığı yapan kampanyaları ve telefonunun bir müşterisinin cebinde patlamasıyla skandallara karışmıştı. Bu yeni videoysa #bendgate'in ardından üreticilerin telefonlarını hangi koşullarda test ettiğini merak edenlerin ilgisini çekebilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bugüne kadar hiç Apple ürünü kullanmadım ama firmanın duruşunu takdir ediyorum. Apple bunun için büyük firma, adamlar sadece kendi işini yapıyor başkalarıyla uğraşmıyor...

Uğraşmıyor derken? Uğraştılar ama apple haberlerini takip etmediniz sanırım. Sadece üste çıkamayınca sessiz kalmayı tercih ettiler. Apple tercih etme nedeniniz ne kalite? Onu neye göre belirliyorsunuz diğer cihazlara göre eee o zaman bu tarz kıyaslamalarda, rekabetlerde şart.

@07 Eki 2014 21:12 chipteki her haberi okuyorum fakat uğraştıklarını göremedim link verirseniz sevinirim uydurmakla olmuyor bu işler.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir