Philips'den 3D TV'lerde kampanya!

Philips, 3D TV'lerinde yaptığı kampanya ile indirime gidiyor! İşte kampanyanın detayları...

Philips'den 3D TV'lerde kampanya!

Philips, 3D kampanyası ile sizi stadyumun ortasına davet ediyor. Mart ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, Philips Full HD 3D Ambilight TV'ler %30'a varan indirimlerle kampanya noktalarında satışta olacak.

Kampanya kapsamında, Philips 8605 Full HD 3D Ambilight TV serisinden 40'',46'' ve 52'' televizyon satın alanlar, aynı zamanda 2 adet Gözlük içeren PTA02 3D Seti hediyesine de ücretsiz sahip olacaklar.

Philips Full HD 3D Ambilight 8605 serisi size, stadyumda yaşayabileceğiniz keyfi evinizden bile çıkmadan, konforlu şekilde sunuyor.

Active 3D Teknolojisi

Philips 3D televizyonlarda; sol ve sağ göz tarafından izlenen iki farklı görüntü, tek bir 3D görsel deneyimde birleşiyor. Full HD 3D deneyimi sunmak için son teknolojiyi kullanan Philips, Active 3D teknolojisi ile Active 3D gözlüklerin deklanşörlerini TV ekranında gösterilen görüntü ile senkronize ederek, hızlı bir şekilde açıp kapayan kablosuz bir verici kullanıyor. Bu sayede görüntüler etkileyici ve gerçekçi bir hale geliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

tv başında gözlükmü takılır geciniz efem geçiniz yapın gözlüksüz 3d alalım,gözlükle tv filan izlenmez...bu pantolonla yatağa girmek gibi bir şey yaw...

Lig maçları için alınır diyorum :)

kampanyalı fiyatı ne kadar acaba?

gözlükle tv izlemem kusura bakmasınlar üstelik baş ağrısı yapıyor 3d yayın

gözlükle izleyeceğimize gözlük görevi gören ekran yapılsın....

3D teknolojisi halen gelişim halinde ve cihazlarda halen çok pahalı..henüz piyasaya tam girmiş değil bence biraz daha beklenirse hem teknoloji gelişimini tamamlar hemde üretim artıp piyasada cihaz bollaşacağı için fiyatlar daha da düşer ve 3D yayın sayısı da artar.. zira 3D cihazlar ilk çıktığı yıl 10.000 TL den fazlaydı şimdi 5000-6000 TL ye düşmüş durumda belki gelecek yıl daha da düşecek ve ayrıca gözlüksüz izlenebilen 3D cihazların üretimi gündemde...

Şöyle bir düşünüp geçmişe bakıyorum da siyah beyazdan renkli yayına geçişte neler olmuştu..(kanal sayısı, yayın süreleri, cihaz değiştirilmesi v.s..) hakikaten tarih tekerrürden ibaret sadece detayları farklı..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir