Philps'ten HD multimedia keyfi!

Bir medya çalıcıda HD ve format desteği sizin için önemliyse Philips'in bu ürünü dikkatinizi çekecek

Philps'ten HD multimedia keyfi!

Video, müzik ve fotoğraf içeriğini bilgisayarımızdan izlediğimiz günler oldukça uzakta kaldı. Zaman içinde gelişen medya oynatıcılar, birçok farklı model ve özellikle karşımıza çıktı, ancak her kullanıcının farklı beklentilerine hitap etmek, pek de kolay değil. Özellikle format desteği ve gerçek HD kalitesi, yeni nesil HD TV'lerin gerçek performansını yaşamak isteyenlerin önemli bir beklentisi oldu.

Philips'in HD ortam oynatıcısıyla multimedya içeriğini keşfetmek mümkün. İnternet veya PC kitaplığınızdan yüksek kaliteli videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini doğrudan TV'nizde çıkarmanız da mümkün.

Kablosuz internet erişimini de destekleyen HMP5000/12, ayrıca ev ağına göz atmak için DLNA özelliğine de sahip. USB port'u ve SD bellek kartı girişleri de bulunan cihaz, sabit disklere de bağlanarak buradaki içeriği oynatabiliyor. HD onaylı DivX Plus özelliği (MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekliyor.

Zengin format desteği ise HMP5000/12'nin bir diğer önemli özelliği. MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263 , VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V gibi yüksek çözünürlüklü formatları içeren birçok formattaki videoları dosya dönüştürme zahmetine katlanmanıza gerek kalmadan oynatmanın keyfini yaşayabileceksiniz.

Philips HMP5000/12, 229,90 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play