Photo Express beta çıktı

Uzun zamandır beklenen web tabanlı grafik uygulaması Photo Express artık son kullanıcının karşısında

  • Selim Öztürk

Photo Express, kullanıcıların karşısına pek çok yeni özellikle beraber geliyor. Express ile fotoğraflarınızı paylaşmak, düzenlemek ve depolamak oldukça kolay. 2 GB'a kadar ücretsiz olarak fotoğraflarınızı kaydedebileceğiniz ürünün kendi sayfasındaki depolama alanına ulaşmak için tıklayın.

Fotoğrafları depolamak son derece kolay. Sürükle bırak yöntemiyle kendi albümlerinizi kolayca oluşturabilir, bugünlerde fazlasıyla yaygın olan Facebook, MySpace gibi sosyal ağ sitelerinde bu fotoğraflarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

Şimdi Photoshop Express ile kısaca neler yapabileceğinize bir bakalım. Öncelikle yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi, fotoğraflarınızdaki herhangi bir objenin rengini değiştirmeniz için programı kullanmayı çok iyi bilmenize gerek yok. Tek bir tıklamayla herhangi bir objenin rengi kolayca değiştirilebiliyor.

Photoshop Express'de bedava 2 GB depolama alanı

Bu programla ayrıca, fotoğraflarınızın rengini renkli formattan siyah-beyaz bir fotoğrafa dönüştürebilmeniz de mümkün.

Beta sürümüyle sahneye çıkan Photoshop Express'in bilgisayarınızda sorunsuz çalışabilmesi için sisteminizde Flash Player 9'un yüklü olması gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

saçma, bunları bütün photo editör programları yapar .

önemli olan bunları photo editör programlarının olmadığı bir pc de yapabilmek...
bennce güzel bir olay...

ark yukardakş gösterilen zeten hepsinde yokmmu yeni özelligi ne ben onu merak ettim

saçma, bunları bütün photo editör programları yapar .

Bunu yazan arkadaş saçma olan ne onu anlamadık ve nesi saçma anlam veremiyorum.Yazılımcı isen bi açıklama yap.Teşekkürler

Anlaşılan kimsenin lisanslı ürün kullanmak gibi bir derdi yok. Online kullanım ile yasal olarak ürünü kullanmış oluyoruz.

Saçma diyen arkadaşa katılıyorum.Yazılımcı olmak gerekmiyo bu yorumu yapmak için.Hue&Saturation değerleri tüm grafik programlarında var.Müthiş bir ayrıcalıkmış gibi yansıtılması bencede saçma...

çok ama çok saçma bunLarı bütün photo programLarı( photoshop,photofıltre,photobrush vs vs vs yapabiLio)bence abartıLmış

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play