Popcorntime.io sunucularının fişi çekildi!

Korsan film ve dizi izleyenlerin 1 numaralı kalesi, ani bir kararla kepenkleri indirdi!

  • Onur Seven
Popcorntime.io sunucularının fişi çekildi!

Yasa dışı akış sitesi fanları için kötü haber: Film ve dizilerin indirilmeden, korsan olarak izlenilmesini sağlayan Popcorn Time kapandı.

Hafta sonu Popcorntime.io web sitesi geliştiriciler arasındaki bir anlaşmazlık sonrası kapatıldı. Geçtiğimiz günlerde önemli geliştiricilerden bazıları ücretli VPN hizmeti nedeniyle yasal sıkıntılar doğabilir endişesiyle projeden ayrılmıştı.

Torrent Freak'ın raporuna göre kalan geliştiriciler arkadaşları gittikten sonra hizmetin çalışmaya devam etmesini sağlamak için ellerinden ne geliyorsa yaptılar, ancak yine de Popcorntime.io projesini ayakta tutmayı başaramadılar. Proje geliştiricilerinden Wally, tüm sunucuların kapanacağını ve artık yapılabilecek hiçbir şey olmadığını söyledi.

Elbette birçok Popcorn Time alternatifi halen mevcut durumda. Ancak Popcorntime.io özgün geliştiriciler tarafından desteklenen en popüler hizmetlerden biriydi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Yaw biri kapanıyor yerine onlarcası açılıyor.bu şekilde asla son bulmaz.Bunu hala anlayamadılar.Bence netten ucuz yollu film satsalar çok daha etkili olur.Spotify gibi aidat usulü çalışan film çeşidi çok olan ve sıklıkla güncellenen bir kaç uygulama olsa site kapatmaya belki de gerek bile kalmayacak..

Şu ana kadar popcornun ismini bile duymamıştım ama site kapatmayı şuna benzetiyorum:Örneğin yüz tane sivrisinek öldürdünüz ama bataklık kurumadığı için yerine binlercesi geliyor.Eminim onlarca alternatifi hemen açılacaktır.Hatta tepki göstermek için millet daha çok korsan sitelere girecek.Bir kural vardır:Kör ölür badem gözlü olur,kel ölür sırma saçlı olur diye.Şimdi popcorn daha da kıymete binecek ve uzun zamandır girmeyenler bile alternatif sitelere yönelecekler..

Extratorrent e karismasinlarda ne yaparlarsa yapsinlar ;)

Cidden çok iyi uygulamaydı :S

o fişi çekenlerin bizimkilerden haberi yok sanırım :)

ha haa süper olmuş. hırsızlara hayır!...

Steam nasıl orjinal oyunları sudan ucuza satıyorsa steam benzeri orjinal filmleri çok ucuza satan bir site olursa eminim korsan filme büyük darbe vurulur

yify sitesine erişebilen varmı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play