Red Notice konusu nedir? Red Notice, Netflix'in en popüler filmi oldu!

Başrollerini Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot'n paylaştığı Red Notice, Bird Box'ı geride bırakarak Netflix'in en çok izlenen filmi oldu. Peki Red Notice konusu nedir? İşte detaylar...

Red Notice konusu nedir? Red Notice, Netflix'in en popüler filmi oldu!

Red Notice resmen Netflix'in en çok izlenen filmi oldu ve Bird Box'ı geride bıraktı. 282 milyon saat izlenen Bird Box'ı geride bırakan film, 300 milyon izlenme saatini aşan ilk film oldu. Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds'ın başrolünde yer aldığı Red Notice, Rawson Marshall Thurber imzalı.

Red Notice Filmi Konusu Nedir?

red

Red Notice, Piskopos'u (Gadot) yakalamak için sanat hırsızı Booth (Reynolds) ile birlikte çalışan FBI ajanı Hartley'i (Johnson) konu alıyor. 

Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Ancak cesur bir soygun, FBI'ın en iyi profil uzmanını (Dwayne Johnson) ve iki rakip suçluyu (Gal Gadot & Ryan Reynolds) bir araya getirdiğinde, olaylar karışık bir hal alır.

Devam Filmi Gelecek mi?

red notice

Filmin 200 milyon dolarlık bir bütçesi vardı ve Netflix'in tarihindeki en iyi çıkış yapan orijinal yapım oldu. Başarının ardından, Thurber ve Netflix arasında bir devam filmi için görüşmeler başladı ve Thurber arka arkaya iki devam filmi çekmek istiyor.

Netflix'in En Çok İzlenen Filmi Oldu

red

Netflix, Red  Notice'in şimdiye kadarki en çok izlenen filmi olduğunu açıkladı. Netflix haftanın en popüler filmlerinin bir listesini ve ayrıca Red Notice'in  hangi ülkelerde en çok izlenen film olduğunu açıkladı.

Red Notice, Bird Box, Extraction, The Irishman ve The Kissing Booth 2 filmleri listede ilk beşte yer alıyor.

Red Notice  , izleyiciler arasında popüler olmasına rağmen eleştirmenlerden kötü eleştiriler de aldı. Filmin başarısının nedeni büyük ölçüde oyuncu kadrosuna atfediliyor; üç başrol oyuncusu, özellikle süper kahraman hayranları için oldukça popüler; Reynolds ve Gadot, Deadpool ve Wonder Woman gibi performanslarıyla biliniyor.

Netflix'in En Çok İzlenen 10 Filmi

Red Notice'i, 282 milyon 20 bin saatle Bird Box ve 231 milyon 340 bin saatle Extraction takip ediyor. İlk 28 günkü izlenmelere göre oluşan liste şöyle:

  1. 328.8 milyon saatle Red Notice
  2. 231 milyon 340 bin saatler Extraction
  3. 282 milyon 20 bin saatler Bird Box
  4. 214 milyon 570 bin saatle The Irishman
  5. 209 milyon 250 bin saatle Delidolu 2 (The Kissing Booth 2)
  6. 205 milyon 470 bin saatle 6 Underground
  7. 197 milyon 320 bin saatle Spenser Kanunları (Spenser Confidential)
  8. 189 milyon 900 bin saatle Enola Holmes
  9. 186 milyon 540 bin saatle Ölüler Ordusu (Army of the Dead)
  10. 185 milyon 710 bin saatle The OId Guard

Red Notice Fragman

RED NOTICE | Official Trailer | NetflixRED NOTICE | Official Trailer | Netflix
It’s the PRO vs. the CONS An Interpol-issued Red Notice is a global alert to hunt and capture the world’s most wanted. But when a daring heist brings together the FBI’s top profiler (Johnson) and two rival criminals (Gadot, Reynolds), there’s no telling what will happen. Watch Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, and Gal Gadot in RED NOTICE, on Netflix November 12: SUBSCRIBE: About Netflix: Netflix is the world's leading streaming entertainment service with over 209 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages. Members can watch as much as they want, anytime, anywhere, on any internet-connected screen. Members can play, pause and resume watching, all without commercials or commitments. RED NOTICE | Official Trailer | Netflix

Red Notice Kadrosu

Yönetmen: Rawson Marshall Thurber  

Senarist: Rawson Marshall Thurber      

Yapımcılar: Beau Flynn (FlynnPictureCo); Dwayne Johnson, Dany Garcia ve Hiram Garcia (Seven Bucks Productions) ve Rawson Marshall Thurber  

Oyuncu Kadrosu: Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds

Yayın Tarihi: 12 Kasım 2021

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz