Samsung'dan "saygıdeğer yaşlılara" özel cep!

Samsung, yeni cep serisi Samsung Master'ı resmi olarak duyurdu. Bakın bu seri, kimler için geliyor?

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'dan "saygıdeğer yaşlılara" özel cep!

Yaşı ilerlemiş kullanıcıların tümünün basit, tuşlu ve kapaklı telefonlar kullanacağını düşünmek, onlara yapılmış bir haksızlık olabilir. Ancak bu tür telefonlar üretmekten vazgeçmeyen Samsung, yeni kapaklı telefonlarını duyurdu.

Güney Kore'deki "saygıdeğer yaşlı nesiller" için sunulan Samsung Master adındaki yeni telefon serisi, 2G ve 3G bağlantısı, 3 inç ekran, adım ölçer ve FM radyo gibi özelliklerle geliyor. Samsung,  telefonu bazı havalı özelliklerle donatmaktan da geri durmamış. Siyah, kırmızı ve gri renk seçeneklerine sahip telefonların arka yüzleri ve klavyeleri, Galaxy Note 3 gibi "dikişli deri" görünümüne ve hissine sahip.

Yakın gelecekte kendinizi Güney Kore'de bulursanız, bu telefonlardan birini satın alabilmeniz için yaklaşık 500 TL'nizi (240.000 won) gözden çıkarmanız gerekecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

S3600i ye benziyor

şimdide sömürme sırası yaşlılara mı geldi . fırsatçı beş para etmez samsung , 500tl nedir yaa. rezillik

İşte bu yüzden kazanıyor samsung

500 tl mi oha sömürgeci samsung 550tl verdim yazın galaxy mini 2 aldım allah belasını versin her gün takılıyo kapat aç şimdi lumia 520 kullanıyom fiyatına göre süper telefon NOKIA bir numara bu pazarda

ya arkadaş yeter bee..... her hafta bi model çıkarılmaz ki

@26 May 2014 12:42 Senin gibi adamlar sanki samsung un çıkardığı her modeli alıyorda evin ağzına kadar telefon doldu alma sanane ne çıkarırsa çıkarsın senmisin samsung un finansörü senin paranımı harcıyorlar hayret bişey.

Utanmasa Nokia nın 3310 unu da yeniden üretecek ve 400 TL diyecek

zorlamı satıyor adam almayın. 650 tl ye discovery aldım harika bi telefon herşeyi yapıyo. almayın samsung yada iphone. oparayı verenler keriz başka ne denirki

Samsung'un en kaliteli ve sözde en prestijli telefonlarını da gördük... Samsung Wave serisinden sonra çok bozdu.

Benim dedem iphone kullaniyor ananemde note 3 var bu bizim ulkede tutmaz :D

Sen de yorum yaz