Samsung'un Windows 10 canavarı yolda!

Görünene göre Samsung, çok ses getiren ilk Windows 10 tabletinin yeni sürümü için çok sıkı çalışıyor!

  • Levent Öztürk
Samsung'un ikinci Windows tableti yolda...

Samsung ilk Windows 10 temelli hibrid tableti Galaxy TabPro S'i sekiz ay önce sundu. Bu tablet, Dünya genelinde uzmanlardan iyi not alırken, bazı uzmanlar tabletin Microsoft Surface Pro'dan da iyi olduğu söyledi. Görünene göre firma da artık Galaxy TabPro S'in varisi üzerinde çalışmaya başlamakta.

Samsung'un Galaxy TabPro S2'yi önümüzdeki aylarda Windows 10 ile sunacağı iddia ediliyor. Galaxy TabPro S2'nin dört farklı modeli olacak: SM-W728, SM-W727, SM-W723 ve SM-W720. Bunların farklı pazarlar için farklı modeller mi oldukları yoksa farklı donanım düzenlemelerine sahip modeller mi oldukları belli değil. Ancak bu türevlerin bazılarının LTE bağlantısını destekleme ihtimali bulunmakta.

Galaxy TabPro S2'nin ekranı ise 12 inçlik Super AMOLED bir ekran olacağı ve 2160x1440 piksellik çözünürlüğe sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca bu cihaz, Intel Core M serisi işlemcilerin en sonuncusuna sahip olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

2008 senesinde üç fonksiyonlu hibrit sistem projesini hazırladım. Notebook - Tablet - Entegre Mini Printer&Scanner. All In One. Mini Printer&Scanner ayağı hariç proje kabul gördü ve Transformer, Surface gibi ürünler doğdu. Şu kadarını söyleyebilirim ki Windows 10'lu bir hibrit sistemin rağbet görmemesi mümkün değildir. Üreticilere tavsiyem cep telefonlarına gösterdikleri önemi hibrit sistemlere de göstermeleridir. Bu sistemler birgün notebook'ların tahtını sallayacaklardır...

büyük ihtimal core m serisi bir işlemci olacaktır.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play