Sennheiser PC 373D Oyuncuları Gerçek Sese Çağırıyor

Sennheiser PC 373D ile oyunda gerçek sesi yakalayın.

Sennheiser'dan oyunculara özel kulaklık

Sennheiser, ses konusundaki tecrübesini oyun tutkunları için yepyeni, premium kulaklığı PC 373D'ye taşıyor. PC 373D, Sennheiser'ın uzmanlığını yansıttığı akustik teknolojisi sayesinde, oyuncuların ihtiyacı olan daha doğal ve gerçekçi sesi sağlıyor.

PC 363D kulaklığın geliştirilmiş versiyonu olan PC 373D, Dolby 7.1 desteğiyle çevresel sesleri daha iyi duyabilmeye imkan tanıyan yeni bir aparata (dongle) sahip. Böylece daha gerçek seslerle oyun oynama imkanı sunan PC 373D, kullanıcılara 4 ayrı ses moduyla kişiselleşmiş bir deneyim de yaşatıyor. PC 373D'in gaming modu oyuna optimize iken eSports modu, eSports oyunlarına, kapalı modu ise doğal ses performasına odaklanıyor. Ayrıca kulaklığın müzik modu da bulunuyor.

PC 373D, yüksek kalitede gürültü önleyici mikrofonu sayesinde çoklu oyunculu oyunlarda iletişim kalitesini mükemmel seviyeye getiriyor. Mikrofon belirli bir seviyeye kaldırıldığında kolayca "mute" moduna geçebiliyor. Şık ve etkileyici bir tasarıma sahip PC 373D, XXL açık kulak kapsülleri ve yastıklı kafa bandıyla saatler süren oyun seanslarında bile rahatlıkla kullanılabilecek konforu sağlıyor.

PC 373D ve Sennheiser diğer tüm modellerini Bircom'un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No:61'deki Sennheiser Deneyim Merkezi'nde deneyebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca Sennheiser'ın tüm ürün bilgilerine ve online mağazasına www.sennheiser.com.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sennheiser 1 numara bu konuda.

İyi kulağı olan biri için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir marka. Diğerlerinden her zaman bir tık önde. Endüstriyel anlamda piyasaya sunulan en değerli kulaklıkları, Sennheiser markasının ürettiğini düşünüyorum. :)

fiyatı ne kadar ortalama bir asgari ücret ile aynı olacağından hiç bir şüphem yok insan utanır triyonları da olsa 1000 tl ye kulaklık almaya kınıyorum!

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir