Sony Ericsson'un gizli 22 Temmuz planları

Sony Ericsson, 22 Temmuz'da kullanıcılarına büyük bir süpriz yapacak. İşte ilk ayrıntılar...

Sony Ericsson'un gizli 22 Temmuz planları
Sony Ericsson sürpriz hazırlığında...

Sony Ericsson, dünya genelinde Nokia ve Samsung'un biraz gerisinde kalmış olsa da,
bu durum şirketin ardı ardına cep telefonu modellerini piyasaya sürmesini engellemiyor. Yakın gelecekte de Sony Ericsson'ın ürün tanıtım reklamlarıyla daha yoğun bir şekilde karşılaşacağımızı söylemek mümkün.

22 Temmuz'a yaklaşırken, şirketin bu aralar oldukça "kapalı" olan web sitesine göre Sony Ericsson, kullanıcıları için büyük bir sürpriz hazırlıyor. Üretilen ilk Walkman telefonun üzerinden tam 3 sene geçtikten sonra, şirket şimdi de büyük bir sürpriz hazırlığında olduğunu duyurdu. Hatta bu sürprizi için yeni bir site bile yayına girmiş durumda. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Peki ama 22 Temmuz'da Sony Ericsson cephesinde neler olacak? şirketin Walkman telefonu serisinde bir sonraki aşamaya geçeceği söylense de, bu aşamanın ne olduğu henüz gizemini koruyor.

Sony Ericsson tarafından bu konuda net bir açıklama yapılmazken, gelişmeleri daha yakından takip etmek istiyor ve bir şey kaçırmak istemiyorsanız, 22 Temmuz'da saatler 09.00'ı gösterdiğinde web sitesinden Sony Ericsson'un tasarladığı sürprizi tüm dünya ile aynı anda öğrenebilirsiniz. Hatta şu an siteye girerseniz, 22 Temmuz'u işaret eden bir zaman sayacını da görmeniz mümkün.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Bakalım neymiş..

walkman telefonlarda bir devir atlatılcak heralde bu kadar abarttıklarına göre ama nokia xpress music ilgimi daha fazla çekiyo:D

alla alla :D merak ettim şimdi

teknoloji yoksunu sonyericsson dan ne beklenir ki ??isterse şubat 30 da sürpriz yapsın..

bence cep telefonlarında devrim olabilecek bir proje hayallerin ötesinin hayalini kurup bu kadar hazırlık yapıyorlar uzun uğraş sonucu bir ürün olacağı aşikar

şu dandik,renk cümbüşü,çocuk oyuncağı,tek üstün özelliği menü kolaylığı olan nokialardan bıkmadınız mı?

fiyatlarda indirim olur işallahhhh hemde oldukça aşağıya valla nasıl sevirim bu habere

"Teknoloji yoksunu se" diye bi tabir kullanılmış...

Çarpılırsınız arkadaşlar..

Yapmayın..etmeyin..

Sevmezsiniz, beğenmezsiniz..tamam..ama sen se'ye böyle bişey dersen, fasolu yıldırımlar bulur çarparlar seni...aman diyim..

psphone mu acaba

Vardır Bir bildikleri guvenirim SE ye simdiye kadar gercek anlamda teknoloji sattı en azından diger markalar gibi seklini degistirip pazara farklı fiyatla urun surmedi Su Xpera cıksa bari

toshiba da iyi tel tapıyor.kendim kullanıyorum.ama nokia 1 numara.kim ne derse desin

hani noldu bugun 22 temmuz. erkenden kalktık saat 12:26 ama hala sitede birsey yok. bu se iyi telefon cıkarıyor ama resmen dalga gecıyor adamla yaaa.

bence çok da büyük bir olay değil, şu walkman phone ların ekranını biraz büyütüp işletim sistemini de windows yada sysmbian yapsalar daha iyi olurdu. w960 güzel ama o da çok pahalı

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir