Superonline kullanıcılarına güzel haber

Turkcell Superonline kullanıcılarına internette ESET güvenliği.

Superonline kullanıcılarına güzel haber

İnternet kullanıcılarının her gün yeni sanal tehditlerle karşılaştığı günümüzde, hızlı ve kaliteli internet bağlantısını güvenlikle birlikte sunmaya büyük önem veren Turkcell Superonline, antivirüs ve internet güvenliği yazılımları ile bu tehlikenin önüne geçmeyi hedefliyor. Bu kapsamda Turkcell Superonline müşterileri, internetin yanında "Süper Güvenlik" paketleri ile dijital güvenliğe de sahip oluyor. Böylece Turkcell Superonline hem online alışveriş ve bankacılık işlemlerini hem de çocuklar için internet kullanımını çok daha güvenli hale getiriyor. Aboneler, PC'ler için ESET Smart Security, Android işletim sistemli akıllı telefon ile tabletler için ise ESET Mobile Security ürünlerine piyasa fiyatlarından çok daha uygun koşullarla sahip olabiliyor.

İnternette süper güvenlik

Kullanıcıların, Smart Security veya Mobile Security ile internette gezinirken, kullanıcı adı, parola ve bankacılık bilgileri gibi kişisel verileri korunuyor ve internet tehditlerine karşı güvende kalıyor. Bu koruma paketleriyle bilgisayarların çalınma durumuna karşı da uzaktan takip sistemiyle önlem alınabiliyor. Ebeveynler için geliştirilen özellikleriyle de aboneler, interneti çocuklarının kullanımına uygun hale getirebiliyor.

Online alışveriş ya da dijital bankacılık işlemi yapanların korkulu rüyası olan kişisel bilgilerin güvenliği de ESET ile kabus olmaktan çıkıyor. Online dünyada, kişisel ya da finansal bilgileri elde etmeyi hedefleyen zararlı yazılımlara karşı ESET, dünyanın çeşitli bölgelerine yayılmış 9 araştırma merkeziyle, yaratıcı stratejiler ve teknolojilerle karşılık veriyor ve kullanıcıların 'internette güvende' olmasını sağlıyor. 'Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması' ile öne çıkan antivirüs yazılım şirketi, online bankacılık ve alışveriş işlemlerine yeni bir koruma katmanı ekleyerek, sahte finansal sitelerin filtrelenmesini sağlıyor.

ESET'ten 7/24 destek

ESET'in Smart Security ve Mobile Security yazılımları Turkcell Superonline müşterilerine aylık 1,90 ila 69,90 TL arasında değişen fiyat ve taahhüt seçenekleriyle sunuluyor. İnternet güvenliği için bu paketleri tercih eden Turkcell Superonline kullanıcıları, ESET'in 0850 221 37 38 numaralı hattından 7 gün 24 saat canlı ve kesintisiz destek hizmeti alabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

ESET kendini koruyamaz cesetten farkı yok hiç olmasa aynı korumayı verir...

@subita Böyle formüle edilir mi hiç, beğenmiyorsanız görüşünüzü başka sözcüklerle de fevkalade ifade edebilirsiniz. Haydi deneyelim; ESET talep ettiği ücrete oranla kıyaslandığında iyi koruyamaz, tecrübe ile sabittir tavsiye etmiyorum, Bak ne şirin oldu. Ceset meset çok ultra radikal sözcük seçimi olmuş, lütfen öyle mevtadan bahsetmeyelim burası ne teneşir, ne Gasilhane, ne Adli kontrol ne de Morg. Burası canlı bireylerin teknoloji üstüne iki lafın belini kırdığı düzeyli düzgün bir platform.

Eset'in talep ettiği aylık 1,90 - 69,90 masrafı koskoca Turkcell Superonline karşılayamamış mı? Böyle olsa müşteri için daha albenili ve cazip olmaz mıydı? Millet kampanya kuponu ile olmadı 3 aylık Trial kullanma ile kampanya ile ESS'i bedavaya da getirirdi zaten, cömertliğe bak güler misin ağlar mısın?

Herkes atıp tutuyor. Ne kadar memnuniyetsiz insanlarsınız ayda 4tl ye antivirüs ve firewall hizmeti alacaksınız hala konuşuyorsunz. Adamlarda suç bu topluma kampanya yapmaya değmez!.. Eset kendini de korur, pc ni de korur merak etme. Herkes çok bilmiş bu memlekette..

@01 Ocak 2016 22:21 Madem kampanya isabetli rağbet etmeyenler çok bilmiş buyrun elinizi tutan mı var; Microsoft'ta reklam yapmış günde bir çay parasına, MS-Office 360 veriyor ne duruyorsunuz buna da atlayınsana!

Adam modemi söktü götürüyor... Düt yapıyor -Galiba bilgisayara hacker girdi. :S Modem gitti modem !

@02 Ocak 2016 00:24 Ne güldüm lan :)

Aynı fiyatlara kaspersky norton bitdefender almak varken milleti enayi sanıyorlar sanırım

@02 Ocak 2016 10:41 yerden göğe kadar haklısın! Eset'in o şirin robotlu, cafcaflı imajına rağbet edenler, onun bir o kadar da önüne gelene ağam, gidene paşam diyen bir kevgir AV olduğunu bir bilseler. Test okumaya sonuçlarını değerlendirmeye hiç vaktimiz yok acayip bir toplumuz.

Superonline dan isteğim heryere Fiber döşede şu ttnet zulmünden kurtulalım. Yada 4.5 G yi ev paketi yapıp 16mbps sabit sınırsız 100gb aknyede razıyız. Yap yeterki.

@02 Ocak 2016 11:05 Hemfikirim tam bam teline dokunmuşsunuz! Öyle birşey yapsa anında TTnete elveda der Superonline'a geçerim. Fiberle Nete akışımız engellenemez.

Ne eset kullanırım ne de superonline.

@Metinolmetin senin zekan superonline kullanmaya yetmez ki... boşuna ağlama...

@subita Senin zekan millete laf atmayamı yetiyor? Kendi kişisel görüşlerini burada belirtebilirsin ancak. Millete laf sokmak için chip yöneticisi sana nasıl müsade etmiş hayret.

5 tane eset koyunu varmış... çöpü eleştirmemden hoşlanmamış... yazık onlara...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost