Telefonunuza Süper Güçler Kazandıracak 5 Uygulama!

Telefonunuzun standart işlevleriyle ve her gün kullandığınız uygulamalarla yetinmek istemiyorsanız, bu 5 uygulamaya mutlaka göz atın!

Telefonunuza Süper Güçler Kazandıracak 5 Araç!

Telefonla her gün herkesin yaptığı standart işlerin önüne geçmek, onun üzerinde biraz daha kontrol sahibi olmak veya işlevlerini geliştirmek istiyorsanız, aşağıdaki araçları denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu araçlar sayesinde Android ve iOS'u hızla ele geçirecek, belirli işlevleri otomatik hale getirecek ve faydalı kısayollar oluşturabileceksiniz.

Tasker

Tasker, Androd'in belki de en iyi otomasyon uygulaması. Tasker ile uyarılar, uygulamalar üzerinde değişiklikler yapabilir, telefon ayarlarını değiştirebilirsiniz. Yeni başlayanların kafasını biraz karıştırabilse de, Tasker için harcadığınız zamanın karşılığını alacaksınız.

Tasker ile örneğin belirli saatlerde belirli bir uygulamayı çalıştırabilir, ekran kapandığında Wi-Fi bağlantısını kapatabilir, belirli bir konumdayken telefonun sesini kapatabilir, duvar kağıdını düzenli olarak değiştirebilirsiniz.

Tasker ile hazırladığınız görevleri ayrı bir mobil uygulama olarak kaydedip, başkalarıyla paylaşmanız bile mümkün.

Google Play Store'dan indirin: Tasker (9,13 TL)

Workflow

Kamera rulosundaki ekran görüntülerini silmek, izlediğiniz YouTube videosuyla ilgili şarkıyı Spotify'da açmak, bağlantıları Chrome'da açmak, web sayfalarını Kindle'a göndermek, Workflow ile yapabileceklerinizin sadece bazıları.

İki iOS uygulaması arasında otomatik hale getirmek istediğiniz bir şey varsa, bu konuda Workflow size yardımcı olabilir.

App Store'dan indirin: Workflow (3 dolar)

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Teşekkür ederiz güzel derleme :)

%100 Free/Safe/Super Tamamlayıcı Uygulamalar: 1) ACR Call Recorder2) FTP Express3) Madia Converter - Antvplayer'dan4) Batch Image Converter - XYZ-Apps'ten5) EverSync Bookmarks Widget6) ColorNote&Widget7) GPS Widget8) Opera VPN9) FADE Encyrption10) Compass - Gabenative'den11) OfficeLens12) Audio Recorder - Sony'den13) Pixlr Photo Editor14) PowerDirector Video Editor15) PDF Conversion - Tiny Smart Apps'ten16) Ringtone Maker - Big Bang'den (Mp3 Editor)17) ES File Manager18) RAR - RARLAB'dan >>>

%100 Free/Safe/Super Tamamlayıcı Uygulamalar: 1) ACR Call Recorder 2) FTP Express 3) Madia Converter - Antvplayer'dan 4) Batch Image Converter - XYZ-Apps'ten 5) EverSync Bookmarks Widget 6) ColorNote&Widget 7) GPS Widget 8) Opera VPN 9) FADE Encyrption 10) Compass - Gabenative'den 11) OfficeLens 12) Audio Recorder - Sony'den 13) Pixlr Photo Editor 14) PowerDirector Video Editor 15) PDF Conversion - Tiny Smart Apps'ten 16) Ringtone Maker - Big Bang'den (Mp3 Editor) >>>

>>> 17) ES File Manager 18) RAR - RARLAB'dan 19) OfficeSuite + PDF - MobiSystems'tan 20) AVG veya Avast Antivirus

Gönderdiğim uygulamalar Android içindir...

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Telefonunuza Süper Güçler Kazandıracak 5 Araç!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir