Turkcell'den ödüllü Twitter yarışması!

Turkcell, Twitter'da düzenlediği interaktif yarışma ile müşterilerini hediyeye boğmaya hazırlanıyor!

Turkcell'den ödüllü Twitter yarışması!

Turkcell, popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı yerinden oynatacak ödüllü bir yarışma başlatıyor. "Daha Fazla Tweet" adını taşıyan yarışma, Turkcell 3G ile nitelikli mobil internet deneyimini sunan 7 ayrı akıllı telefonun kutusu üzerindeki post-it'lerin tek tek kaldırılması fikrine dayanıyor.

Katılımcılar, www.dahafazlatweet.com adresindeki videoda yer alan post-it'lerin üzerine yazılı mesajları #turkcelltweet etiketiyle Twitter'dan paylaşıyor ve post-it mesajını doğru kelimelerle yazan her
tweet için bir el o post-it'i kaldırıyor. En son post-it'i kaldıran katılımcı, kutudaki cihazı kazanıyor.

Yarışma boyunca zaman zaman cihaz kutusunun üzerindeki post-it'lerden bazılarında sosyal medyada gerçekleştirilecek görevler veriliyor. Bu görevleri gerçekleştirerek #turkcelltweet etiketiyle ilk tweet atanlar 5 adet MultiVINN çoklu mobil modem, 210 adet tüm Turkcell'lilerle 1 ay boyunca 100 dakika bedava konuşma hakkı, 140 adet 1 gün boyunca 50 dakika bedava konuşma hakkı ve 350 adet 1 günlük 50MB bedava internet ödülleri kazanıyor.

Yarışmanın detayları

Her cihaz kutusu üzerindeki en son post-it'i kaldıracak katılımcı, büyük ödül olarak Nokia C7, HTC Wildfire, Turkcell T10, Samsung Trevi, Nokia C3 ve Samsung Wave 525 marka akıllı telefonlardan birini kazanıyor.

Turkcell "Daha Fazla Tweet" yarışması, 7-14 Nisan tarihleri arasında (10 Nisan Pazar günü hariç olmak üzere) 13:00-16:00 saatleri arasında Twitter platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

www.dahafazlatweet.com adresinde oyuncu Sarp Apak'ın sunumuyla video formatında çerçevesi çizilen yarışmayı kazananlar, her gün yarışıma bitiminden sonraki 5 saat içerisinde siteden ve Twitter üzerinden açıklanacak. Dağıtılan bedava dakikalar ve internet kullanımı haklarını yalnızca Turkcell'liler kazanabilecek ama büyük ödüller herkesin olabilir.

Ayrıntılı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için: www.dahafazlatweet.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

neyseki babayı vermiyorlar..

Hediyeye bak, kendime sömürecek yeni müşteri arıyorum diyemiyor da...

modem alıpta ... mı sokacaz.o na bir de fatura bindirecekler ne olduuu babayı da almış olduk

bunlar hediye mi yaa. alay mi ediyonuz haci?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play