Turkcell Superonline'da tablet şöleni başladı

Turkcell Superonline, ışık hızında fiber internet müşterilerine şölen gibi bir kampanya başlattı.

Turkcell Superonline'da tablet şöleni başladı

Turkcell Superonline, ışık hızında fiber internet müşterilerine şölen gibi bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, 50 Mbps hız – 75 GB hız alanı ve üzerindeki paketlerden yararlanan Turkcell Superonline müşterileri; Samsung Galaxy Tab 4 7.0, Intel® işlemcili ASUS MeMO Pad 8 ya da Intel® işlemcili Casper VIA T7 tabletlerden birine uygun koşullarla sahip oluyor.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, farklı marka ve modellerdeki tabletler ile fiber kullanıcılarının internet keyfini artıracak yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi.

Uygun koşullarla ihtiyaca göre tabletler sunan kampanya kapsamında, 24 ay kalma sözü verip Tablet Şöleni'ne katılan mevcut ve yeni Turkcell Superonline müşterileri fiber internet ve tablete 59 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. Kampanyaya dahil tabletler arasında ASUS MeMO Pad 8, Casper VIA T7 ve Samsung Galaxy Tab 4 7.0 yer alıyor.

Kampanyaya katılmak için Turkcell Superonline yetkili bayileri, www.superonline.net adresi ya da 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezi üzerinden başvurmak yeterli. Ayrıca internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda adrese teslim seçeneği de sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

önce fiber interneti getirsinler doğru dürüst her yere

neden bedava vermiyorlar tableti

fiber mi varki her yerde tablet alsın millet

Bırak fiberi, biz 8 mbit fiyatı ödeyip 5 m bite kadarı zor alıyoruz. yükseltin diyoruz yok orasına en fazla bu kadar müsade edebiliyoruz diyorlar. e madem bu kadarına müsade ediyorzun neden 8 lik fiyat alıyorsun diyorsun kem ediyorlar küm ediyorlar. fibermiş. fiber fiyatı alıp 5 mbiti zor verirler bunlar da..

@08 Ara 2014 18:14 Ben onu da dedim, pişkin pişkin diyorlar ki 8 mb internet vereceğimizi söylemiyoruz, 8 mb a kadar diyoruz yani 1 mb da olur 8 mb da diyor :)

roket hizmetini bile adamlar 5 tl ye millete kakalıyor. en azından sevmediğimiz ttnet de bile bedavaya veriyolar allan yüzsüzleri....

Teledünya ile rahatım sınırsız internet and 20mb kadar hız çoğunlukla 17-20 arası oluyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play