Windows 10 Mobile için gelişmiş dosya sistemi

XDA Developers forumu, Windows 10 Mobile içerisinde önemli bir keşfe imza attı!

Windows 10 Mobile içinde gelişmiş dosya sistemi

XDA Developer forumlarına üye bir kullanıcı Windows 10 Mobile işletim sisteminin tam donanımlı bir dosya sistemi içerdiğini ortaya çıkardı. snickler isimli kullanıcı bu dosya sistemine erişmek için gerekli olan araçlarla ilgili ayrıntılı bilgi veren bir rehber de yayınlamış durumda.

Yeni dosya sistemine erişme süreci kolay olmasa da bilgi ve beceri seviyeleri yüksek, belirli alt yapıya sahip kullanıcıların bu işlemleri gerçekleştirerek bu özelliklere erişebilecekleri belirtiliyor. Windows 10 Mobile için root erişimi verilmeden çoğu klasör ve dosyalara erişim imkanı sağlanamıyordu. Bu yeni yöntem ile birlikte tüm dosya sistemine erişim sağlanabilecek.

Dosya sistemine tam erişim ortalama bir kullanıcı için çok şey ifade etmeyebilir ancak geliştiriciler için oldukça önemli olduğu bir gerçek. Bu özelliğin Windows 10 Mobile Insider için gelecek yeni bir yapıyla birlikte kullanıcılara sunulabileceği ifade ediliyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

hele şükür akıl ettiler sonunda

Böylece android i geçecek.

Windows'un geleceği o Dandroid'i geçecek bu bir gerçek. iOS'u bırakmak gibi bir zorunluluğum olursa gidip Windows Phone alırım. (Win 10 yükseltmesi alacak bir cihaz)

@28 Ağustos 2015 21:39 dikkat edin duanız kabul olur maazallah kafanıza kemik yağar =))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir