Windows 8'in kurulum görüntüleri sızdı!

Windows 8'in Tüketici Önizleme sürümünün kurulum görüntüleri, tüm detaylarıyla içeride...

  • Zeynel A. Öztürk

Microsoft, Windows 8'in "Tüketici Önizleme" sürümünü 29 Şubat'ta, Mobil Dünya Kongresi'nde bir basın etkinliği yoluyla tanıtacak. Bu sayede Windows 8, ilk kez tüm dünyada görücüye çıkacak. Bu arada, Windows 8'den gelen sızıntılar devam ediyor. Winunleaked.tk'nin ortaya çıkardığı ekran görüntülerine bakacak olursak, Windows 8'in yapı numarası yine güncellenmiş görünüyor.

Ünlü sızıntı sitesi Winunleaked.tk'ye göre Windows 8'in ulaştığı en son beta yapı numarası, 8230.0.winmain_win8beta.120210-1831. PCBeta.com adlı web sitesi ise, biraz daha önceki bir beta yapısının Çince kurulum görüntülerini ortaya çıkardı.

Windows 8'in Tüketici Önizleme sürümü henüz tam anlamıyla sızmış olmasa da, yakın bir zamanda bunun gerçekleşmesi durumunda şaşırmamamız gerekiyor.

Windows 8 beta kurulum görüntüleri - II

Windows 8 beta kurulum görüntüleri - II

Windows 8 beta kurulum görüntüleri - III

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Merhaba. Bir pc ye arkadaşın bir kurmuş. windows7 ye benziyor. Ama daha karışık geldi bana...

tam sürümü çıksın o zaman bakarız şu anda win 7 varken gereksiz ötesi diyebilirim...

evet çok güzel detaylı görüntüler

windows 8 tablet pc hedef alınmış bir sistem gibi dokunmatik ekran dışında windows 7 den upgrade için hiç bir sebep yok şu ana kadar hatta ve hatta kullanılan arayüz acayip göz yorucu rengarenk sadelik ve şıklıktan uzak bir tasarıma sahip.. apple pc için sistem üretsede windowstan kurtulsak ...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play