Winklevoss kardeşler tamamen vaz geçmemiş!

Zuckerberg tam büyük belasından kurtulduğunu düşünürken, Facebook ikizlerinin sürprizi ile şok oldu!

  • Zeynel A. Öztürk
Winklevoss kardeşler tamamen vaz geçmemiş!

Tyler ve Cameron Winklevoss ikiz kardeşlerin, Facebook'a yüksek mahkemede açtıkları davadan vazgeçmelerine rağmen tamamen geri çekilmedikleri ortaya çıktı.

Los Angeles Times'ın haberine göre ikiz kardeşler ve ortakları Divya Narendra, hakimi Facebook'un 'delilleri bilerek ve dikkatsizlik sonucunda yok ettiği' konusunda ikna etmeye çalışıyorlar. Winklevoss kardeşler ve Narendra, Facebook'un kurucusu uzun süredir Mark Zuckerberg'le anlaşamamasının ardından geçtiğimiz günlerde Facebook'a açtıkları 65 milyon dolarlık davadan vazgeçmişlerdi. Ancak her şeyin bu kadarla kalmadığı ortaya çıktı.

Winklevoss kardeşler ve Narendra, bu senenin Nisan ayında Şubat 2008'de yapılan bir anlaşmayla ilgili itirazı kaybetmiş, bunun sonucunda 20 milyon dolar nakit ve şirket hisselerinden 45 milyon dolar elde etmişlerdi. Kardeşlerin ve Narendra'nın aynı zaman dilimi içinde Boston federal mahkemesine Facebook'un dava sırasında bazı mesajları gizlediği iddialarını değerlendirmesini önerdiği ortaya çıktı.

Ancak bu iddiaları inceleme isteği, yüksek mahkeme tarafından askıya alınmıştı. Winklevoss kardeşlerin şu anki planlarından vazgeçmesi sonucundaysa Boston mahmkemesinin bu isteği inceleme yönünde önü açılmış oldu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

bence ikiside istediği ni elde etmek onların hakkı ama facebook un kararı na naasıl karşı geçecekler herşey onların elinde kozlar ama winklvoss kardeşler haklıdır kesinlikle bence çünkü narendra facebook tan üstteki yazıdan da anlaşılağı gibi onlar haklı ama facebook büyük bir şirket ve onun oraya gelmesinde kimin emeği gerçekten varsa o hakketsin diyorum.

facebook fikrini geliştiren ve facebook'u bugünlere getiren mark zuckerberg olduğundan dolayı zuckerbeg haklı,ikizler 65 milyon dolar aldı yeter bu kadar

bi kapatılsa şu face öyle sevinecem ki.

"facebook fikrini geliştiren ve facebook'u bugünlere getiren mark zuckerberg olduğundan dolayı zuckerbeg haklı,ikizler 65 milyon dolar aldı yeter bu kadar"

Nereden biliyorsun arkadaşım?

lan 65 milyon dolar aldılar ya. gidin o parayla yatırım yapın hayatınızı lüks içinde yaşayın.

Allahım bunları neden ikiz yarattın? İkiz olmasalar olmaz mıydı? Kurtulamayız biz bu Facebook'tan, baksanıza adamın ikiz yedeği de var...

65 milyon dolarla 7*7 üssü 777 ceddiniz doyar looo...!!!
daha ne istiyorsunuz...??? daha fazlasını sabunlasanızda alamazsınız ikimizmisiniz mizikmisiniz nesiniz siz looo...

saygılar...

son yorum benim

hayır benimmmm...!!!

saygılarrr.r.rrr

benim konu kapanmıştır

hayır benimmm...!!!
konu kapanmamıştır...!!! herkese açıktır...!!! :D) hahahaaa...

saygılarrr.r.r.rr

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost