Yeni internet servisinde yok yok!

E-posta, RSS, sosyal ağlar ve fazlası: Yeni internet hizmeti hepsini tek bir çatı altında topluyor..

LifeİO bütün özellikleri kendinde toplamak istiyor
LifeİO'nun tarzı Mac OS X'i andırıyor

LifeİO henüz test aşamasında olan bir hizmet. Her gün e-posta'dan sosyal ağlara, kontrol ettiğiniz RSS'lere kadar her şeyi kendi içerisinde topluyor. Daha önce de bunu deneyenler olmuş ancak kötü ara yüzleri sebebiyle pek başarılı olamamıştı.

Bütün bu hizmetleri tek bir pencerede yönetip içlerinde veri alışverişi yapmak oldukça pratik. Güzel bir ara yüz ve sağlam bir entegrasyon söz konusu. Kullanması oldukça rahat olan yazılım hayatı kolaylaştırıyor.

Bununla birlikte bütün sosyal ağ, e-posta hesaplarınızı LifeİO'ya emanet edecek kadar güvenip güvenmemek size kalmış. Ücretsiz ve kullanışlı bir internet hizmeti ancak bütün yumurtaları aynı sepette toplamanın oluşturduğu güvenlik riski de gerçek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Belki ayıp oluca ama bana bu sosyalleşme sitelerinden erotik mesajlar geliyor. Bir defasında "Sex istermisin diye yollamıştı." Nasıl oldu bilmiyorum cep telefonumada mesaj yolluyorlar. Numaraları kontrol ettim. Turkcellde böyle bir numara mevcut değil. Vodafonda ise mevcut ama kim olduğu belli değil. Ben bu sitelere üyede olmadım. Nasıl buldular telefonumu? Üstelik büyük bir çoğunluğu yabancı olmasına rağmen Turkcell ve Vodafon numaraları nasıl aldılar. Kızıyorum bunlara.

Kullanmam. Neden derseniz; yeni çıkmış ve kontrol edilmemiş bir siteye güvenlik açısından güvenilmez. Ayrıca; tüm bu özellikleri Mozilla Firefox'da üst kısımda kullanıyorum. Ayrıca bir siteye girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ama iyi bir proje olduğunu söylemem lazım.

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
1
LifeİO bütün özellikleri kendinde toplamak istiyor
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir