Yeni Play Store dedikodusu asılsız çıktı

İnternete sızdırılan yeni Android Play Store görüntüsü ortalığı fena karıştırdı...

Yeni Play Store dedikodusu asılsız çıktı

Yeni bir teknolojinin ortaya çıkacağı duyurulduğunda Internet dedikodu mekanizması da devreye giriyor ve spekülasyonlar başlıyor. Yeni cihaz nasıl bir görünüme/donanıma sahip olacak, yeni işletim sistemi kullanıcılara neler sunacak, yeni yazılım hangi renkte kuşları kondurup hangilerini kaldırıyor, peki şöyle olsa nasıl olur?

Bunun bir örneği geçtiğimiz gün yaşandı. Tasarımcı Loranz Yousif'in Google+ sayfasında yayınladığı Google Play Store tasarımı ciddiye alınınca, Android Jelly Bean ile birlikte Play Store'un tasarımının da elden geçeceği dedikoduları bir anda siteden siteye yayıldı.

Kısa bir süre içinde iş öylesine çığırından çıktı ki, Yousif hem kendi sayfasında, hem de resmin haber olarak yayınlandığı sayfalarda "Bu resim gerçek değil, tamamen benim hayal ettiğim ve tasarladığım bir şey" yorumunu yazmak zorunda kaldı.

Mehmet Ali Bahıt

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Benim merak ettiğim böyle bir şey neden çok önemli büyük bir olaymış gibi haber yapılıyor. Google Play in tasarımının değiştiğine dair bir dedikodunun bile haber olması tuhaf. Değişse ne olacak değişmese ne olacak.

Albendende okadar arkadaşım :D

adam kendi reklamını yapmıs ve basarıya ulasmıs ;)

İnsanlar yeni tasarımı görünce çılgına dündü herhalde.. Ortalık karıştığına göre..

insanlar çıldırmış,kafayı yemişler yahu.la değişse nolcak değişmese nolcak.cebime paramı giriyo sanki...)))

insanlar çıldırmış,kafayı yemişler yahu.la değişse nolcak değişmese nolcak.cebime paramı giriyo sanki...))) ====== Uygulama gelistirip yayinlarsan para girer bos bos oturur saga sola laf yetistirmekten baska birsey yapmazsan sana para mi verecekler.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir