ZTE AXON 7 ve AXON 7 Mini için ön satış başladı

ZTE, tüm dünyada beğeni toplayan üst düzey AXON 7 ve AXON 7 Mini modellerini Türkiye'de ön satışa açtı.

ZTE AXON 7 satışta!

ZTE, akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaçlarını belirleyip, aldığı geri bildirimleri dikkate alarak geliştirdiği yeni en üst düzey akıllı telefon modelleri AXON 7 ve AXON 7 Mini'yi Türkiye'de de piyasaya sürecek. Tüm dünyada büyük beğeni toplayan bu iki model, Türkiye'de tüketicilerden gelen yoğun talep üzerine ön satışa açıldı.

Ödüllü ses deneyimi, şık tasarım ve yüksek peformans gibi özellikleri bünyesinde barındıran AXON 7 ve AXON 7 Mini'yi öncelikli satın almak isteyenler Hepsiburada.com üzerinden siparişlerini verebiliyor. ZTE AXON 7'nin fiyatı 1999 TL olarak belirlenirken, AXON 7 Mini ise 1499 TL'lik fiyatla satışa sunuluyor.

Hepsiburada.com'un özel kampanyası ile 5 Ekim 2016 tarihine kadar AXON 7 satın alanlar 200 TL, AXON 7 Mini satın alanlar ise 100 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sakın arkadaşlar almayın bu gibi firmalara fırsat vermeyelim bu telefonlar fiyat performans telefonu yurt dışında isimlerini ucuz fiyatları ile duyuruyorlar burada telefonu yurt dışı fiyatının iki katına satmaya çalışıyorlar sakın arada ki fiyat farkına yurt dışına çıkıp telefonu alıp aynı zamanda da gezip geri gelirsiniz.

@01 Ekim 2016 15:37 canım senin hükümetinden kaynaklı vergi sisteminden dolayı fiyatlar böyle şişme oluyor..şirketlerle alakası yok milleti yanlış yönlendirme

Telefon başına 200-300 TL kâr ediyorlar.

Sen de yorum yaz