ZULA ININAL Yaz Sezonu Tamamlandı

ZULA ININAL Yaz sezonu turnuvası rekor ödüllerle tamamlandı.

ZULA ININAL Yaz sezonu tamamlandı

Crew Espor takımının kazandığı turnuvada toplamda 40 bin lira nakit para ödülü dağıtıldı. Türkiye'de FPS dalında en çok nakit para ödülü dağıtan, yüzde yüz Türk yapımı ilk MMOFPS oyun olan  Zula'nın Yaz Turnuvası büyük ilgi gördü. 256 takımın yarıştığı turnuva boyunca izleyici sayısı 100 bine ulaştı.

Yeni turnuva yakında

Yeni turnuva hazırlıklarına da başlayan Zula, bir ay sürecek bu yeni heyecan dalgasında yine toplamda 40 bin lira nakit ödül dağıtacak. Kazanacak takım ayrıca dünya şampiyonasına katılarak Türkiye'yi temsil etmek için ilk bileti kazanacak. Maçlar, youtube, twitch ve facebook sayfalarından canlı olarak yayınlanacak.

Zula Dünya Şampiyonası başlıyor

Türkiye'de FPS dalında en çok turnuva düzenleyen ve en çok nakit para ödülü dağıtan Zula çok yakında tüm dünyada Zula oynayan oyuncuları İstanbul'da buluşturacak. Dev organizasyona katılacak takımların belirlenmesi için her ülke kendi elemelerini yapacak. Dünyanın dört bir yanından turnuvaya katılmaya hak kazanan oyuncular oyunun geçtiği mekanları da birebir görme şansını yakalayacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost