Oynat Angels & Demons Da Vinci'nin Şifresi ile en çok satanlar listesinde olan Angels & Demons, yine Dan Brown'un bir eseri. Filmin 2. fragmanı

Angels & Demons

Da Vinci'nin Şifresi ile en çok satanlar listesinde olan Angels & Demons, yine Dan Brown'un bir eseri. Filmin 2. fragmanı

Tom Hanks'in canlandırdığı bir din uzmanı olan Robert Langdon olarak karşımıza çıkan filmde, Langdom kadim bir yer altı örgütü olan Illuminati'nin varlığına bir delil bulmakla kalmaz, örgütün ezeli düşmanı katolik kilisesine karşı olan çok ölümcül bir tehditin de farkına varır. Katolik klisesi Illuminati üyelerine yaptığı eski katliamın bedelini ödemek üzeredir. Bunun üzerine İtalyan bilim kadını Vittoria Vetra ile bir çok dehliz, terkedilmiş kiliseler ve bilmecelerle dolu, 400 yıllık eski işaretlerin peşinde bir maceraya atılır.

Melekler ve Şeytanlar'ın hikayesi, geçtiğimiz aylarda CERN'de çalıştırılan ve asrın deneyi olarak da adlandırılan Büyük Hadron Çarpıştırıcısı konusunda da gündeme gelmiş, kitapta adı geçen tehlikenin bu deney sonucunda yapılmakta olan gizli bir silahla ilgili olduğu da belirtilmişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

uzun zamandır böyle bir film bekliyordum helal olsunj tamamen matematik ve bilim

ne matematiği nerenle izliyorsun arkadaşım dünyanın istenildiğinde nasıl ve ne için yönetilebildiğidir bu

ya hadi cıksın artık cok sabırsızlanıyorum izlemek için kitabını okudum bayıldım......

XD ne alaka yaw matematik ve bilimle... DaViNcHi nin şifresi gibi tatlı bğalayıcı bir filme benziyor :D

Tamamen olmasa da matematik ve bilim bulunuyor içinde. Ama kitabını okurken bayıldım kitaba. Zaten kitap öyle bi yazılmış ki film izliyor gibisiniz zaten. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Sen de yorum yaz