Oynat Galaxy S5'i Barselona'da elimize aldık ve denedik! Daha önce on inceleme raporunu yayınladığımız Galaxy S5'i bu kez de editörlerimizin elinde görün!

Galaxy S5'i Barselona'da elimize aldık ve denedik!

Daha önce on inceleme raporunu yayınladığımız Galaxy S5'i bu kez de editörlerimizin elinde görün!

CHIP Yayın Yönetmeni Mahmut Karslıoğlu ve CHIP Online Yayın Yönetmeni Cenk Tarhan, Barselona'daki tanıtımda Galaxy S5'i ellerine aldılar ve ayrıntılı olarak incelediler. Hepsini videomuzda izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

peki bu arayüz yenilenen arayüz galaxy s4e gelecek mi gelmezse büyük hayal kırıklığına sebep olurr

Çok teşekkürler nisan ayında alıcam ön sipariş için bugün Turkcell'e gittim malesef daha bilgileri yokmuş

samsugun yaptıgı suanki seyleri lg g2 de zaten var gereksiz lg solu kapattı gidiyor valla k.bkmayın . lg ekranı gibi bi ekran görmedim ben ...

Artilarinin yaninda eksilerinin de bol oldugu bir telefon. Cok ilginc bir teledon olacak bence.

çok iyi..........

Samsungun en çok savunduğum ve lazım olan akıllı özellikleri akıllı bekleme ve multi pencere dir. Ve multipencere de şuan yalnizca lg g flexte var samsung dışında. Büyük ekranı en verimli şekilde kullanmanıza yardimci oluyor. Ayrica markalarin tasarim haricinde kendi telefonlarini diğer marklalardan üstün kila telefonlar yapmalılar yalnızca donanim olarak değil de samsung gibi s healt s beam s voive akilli bekleme.temaSiz kullanim s pen ve daha çok kullandikça ortaya çikan bir sürü kullaninca vay be diyebileceğimiz donanim ve yazılımın insanlara daha çok yardimci olduğu platformlar üretmeliler.

Sen de yorum yaz