Oynat Samsung'dan Note 7 iade kutusu! Samsung, Note 7 sahiplerine ürkütücü iade kutusu yollamaya başladı.

Samsung'dan Note 7 iade kutusu!

Samsung, Note 7 sahiplerine ürkütücü iade kutusu yollamaya başladı.

Son dönemde teknoloji gündemi Note 7'nin patlamalarıyla çalkalanıyor. Hatırlarsanız Samsung, Note 7'nin bu tip problemlerine karşın telefonları piyasadan geri çekmiş ve yeni üretim bandından gelen "güvenli" ürünlerle değişim programını başlatmıştı. Ancak işler Samsung'un istediği gibi gitmedi. Yeni Note 7'lerde de aynı problem çıkmaya başlayınca, bu defa Güney Koreli şirket üretimi durdurma kararı aldı ve Note 7'yi tarihin tozlu sayfalarına gömdü. Şimdi de telefon sahiplerinden Note 7'leri geri topluyor. Ancak oldukça "ilginç" bir yöntemle...

Samsung, Note 7 sahiplerine telefonları iade edebilmeleri için ürkütücü bir kutu gönderiyor. Hemen yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi, Amerika'da bir kullanıcıya Samsung tarafından gönderilen bu kutu, "güvenli" bir kargo paketi. Peki, kutu içinde neler var? Videoda gizli!

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ilginç olan ne kutunun neresi ürkütücü. hmm anladım şimdi sen tabi güzel ülkenin çakal beş para etmez kargo firmaları ve satıcılarıyla muhattap olduğundan bu tür güvenli gönderimleri bilmiyorsun. ee tabi ondan sana ürkütücü gelmiş.

Sen de yorum yaz

Turhost