Dünyanın en "faydasız" web siteleri birleşti

İnternetin "en faydasız" sitelerine ulaşmak, daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Berk Toparlak

İnternetin birçok yönden hayatımızı kolaylaştırdığı kesin. Kullanıcı dostu web siteleri sayesinde aradığımız şeye saniyeler içinde ulaşabiliyoruz. Örneğin hiç tanımadığımız bir şehrin yollarını görmek veya adres bulmak için yardımımıza Google Maps koşuyor. Veya Zimbabve'nin tarihi ve kültürel özelliklerini merak ettiğimizde bir koşu Vikipedia'ya bakmamız çoğu zaman yeterli oluyor.

Ancak kullanıcılara safi bilgi sağlamaktan ziyade, bazen iyi vakit geçirten bazense tamamen kafa boşaltan binlerce "ıvır zıvır" sitesi de mevcut. Üstelik boş zaman öldürgeci bu siteler artık tek bir web sitesi altında toplanmış: "The Useless Web"

Tim Holmen tarafından tasarlanan sitenin tek bir amacı var: Zamanınızı boşa harcamak! Ders çalışmak için bahane arayan veya zamanını gerçekten kaliteli(!) bir şekilde değerlendirmek isteyen web gezginleri için The Useless Web adeta bulunmaz bir nimet. Eğer sizin de vaktiniz bolsa, kendinizi The Useless Web'in sunduğu hiçbir amacı olmayan web sitelerinin döngüsüne bırakmanızda fayda var.

Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
  • bu sitelerinde başında Apple siteside vardır... :)

    grezimonk
    22 Kas 2012 22:13

  • Bence eğer sizin de vaktiniz bolsa, kendinizi The Useless Web'in sunduğu hiçbir amacı olmayan web sitelerinin döngüsüne bırakmanızın hiçbir faydası yok. Zaman değerlidir.

    eersoy93
    20 Kas 2012 22:07

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hedef: Windows 10Intel, MWC 2015'te Windows 10'lu telefonlar hakkında ilk kez konuştu!

Bill Gates, bildiğiniz gibi!Bill Gates, onu görmeye alıştığımız koltukta oturmaya devam ediyor. Hem de çok sağlam bir biçimde!

Google'dan yeni güncelleme!Google Play Services 7.0 ile gelen yenilikler, yakında Android kullanıcılarını sevindirecek!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar