Ağustos ayının yıldızları

Ağustos ayında raflardaki yerini alacak olan 22 farklı cep telefonunu sizler için bir araya getirdik

Omnia Sürprizi

W980'den 6210 Navigator'a 22 yeni cep telefonuSamsung Ağustos'a Windows tabanlı akıllı telefonu Omnia ile girerek, Nokia ve Apple'a rakip olduğunu ortaya koyuyor. Sony Ericsson ise Ağustos'ta müziğe odaklanmış durumda.

Yeşillikler içinde yürürken, kaliteli müziğin kendisine eşlik etmesini herkes ister. Sony Ericsson W980 bunu vaat eden modellerden biri. Otomobilinizle tatile çıktığınızda, Walkman cep telefonunuzda yer alan favori şarkılarınız, dahili FM vericisi sayesinde otomobilde dahi yanınızda olacak. Kendi kendisinin DJ'i olmak isteyenler için ise, Nokia 5320 XpressMusic piyasaya çıkıyor.

iPhone benzeri dokunmatik ekranlar ve GPS navigasyon sistemleri, Ağustos'un önemli trendleri arasında. HP iPAQ 914c ve Samsung i900 Omnia bunun en iyi göstergesi. Omnia'nın bu özelliklere ek olarak 5 megapiksellik bir kamerası da bulunuyor. Nokia 6210 Navigator ise dokunmatik ekran eksikliğine rağmen, pusula fonksiyonlu navigasyon sistemi ile yaya iken bile yönünüzü kolayca bulmanızı sağlıyor.

22 Model Bir Arada

Galerimizde, 22 yeni modeli sizlere tanıtacağız. Devam eden sayfada ise, bunların içinden bizim favorimiz olmayı başaran 5 modeli tanıtıyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

5320 pspyle yarışacakmış ha:)))ekran küçük joystick yok tv out yok oğlu yok nokia bu kafayla giderse:)

bakıyorum milletin elinde çakma çin telefonları, güzelde birşeylere benziyorlarda ha.

pahalıdır bunlar el yakar ucuzluyunca alırız:D

omnia tek gecerım. gercekten guzel bır pda yapmıslar tr ye gelmeden yurtdısından alıcam.. iphone omnıaya rakip bile olamaz

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
W980'den 6210 Navigator'a 22 yeni cep telefonu
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir