Android için Chrome şimdi daha da hızlandı

Android platformu için yenilenen Chrome, artık sayfa yüklemelerini de hızlandıracak!

Android için Chrome şimdi daha da hızlandı

Android cihazlarda çalışan Chrome sürümü, kullanıcıların bilişim otobanında hızlı bir yolculuk yapabilmesini sağlayan önemli bir ayarı kapsıyor. Chrome 46, animasyonlar ve sayfa yükleme sürelerini hızlandıracak yeni CSS animasyon özellikleri ve birkaç API ince ayarlarını da içeriyor.

Chromium blog, ana hatlarıyla geliştiricilerin  karmaşık javascript kodu olmadan herhangi bir grafik objesine nasıl animasyon uygulayabileceğini özetliyor. Güncelleştirme ayrıca daha hızlı web performansı sağlamak amacıyla, optimize edilmiş görüntü yükleme ve diğer web geliştirme yeteneklerini kapsıyor.

Ve her zamanki gibi bu güncelleme belirtilmemiş bir grup "kararlılık düzeltmeleri" ile birlikte geliyor. Android cihazlar için Chrome 46 hazır ve şu anda Google Play Store üzerinde indirilebilir durumda.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Android e edge gelse çok iyi olurdu.

@Arda Barış ÖZELMAS aynen.............

1,5 gb ram olmayan android cihazlarında vasat ve ötesi kullanılamıyor bile doğru dürüst yaşasın Dolphin.

Lanet olsun iPhone aldım güne aklı olan iPhone almasın ben yaptım bir hata. Note 4 den iphone 6s e geçtim sanki attan inip kaplumbağa bindim böyle iğrenç bir telefon olamaz En kısa zamanda yine androide döneceğim. teknoloji hastası dostunuzdan size tavsiye

@17 Ekim 2015 17:57 ne bekliyordun ki? boşna iÇöp denmiyor ona...

@17 Ekim 2015 17:57 androide dönme windows Phone al.

iyi de chrome un bu yeni özellikleri web sayfalarına uygulanmadığı sürece bir anlamı yok. Mesela chip online ın webmaster ları bu konu ile ilgileniyor mu şu an?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir