Apple, 128GB'lık bir iPhone 6 çıkarabilir!

iPhone 6, şimdite dek hiçbir iPhone'da görmediğimiz "dev gibi" bir özellikle gelebilir!

Apple, 128GB'lık bir iPhone 6 çıkarabilir!

Uzun zamandır beklediğimiz 128GB'lık telefonlar için beklenen vakit gelmiş olabilir.

Ceplerde 64GB'lık depolama alanına ulaştığımızdan bu yana, bu alanda herhangi bir gelişme yaşamadık. Ancak yeni raporlar, iPhone 6'nın 128GB'lık depolama seçeneği sunacağını söylüyor. Feng.com'a konuşan bir Apple tedarikçisi, iPhone 6'nın 5.5 inç'lik modelinin 128GB'lık depolama alanı seçeneği sunacağını söylüyor. Kaynağa göre 4.7 inç'lik iPhone 6, 64GB'la sınırlı kalacak.

KGI analisti Ming-Chi Kuo da geçtiğimiz günlerde benzer bir bilgi paylaşımında bulunmuştu. Kuo, 5.5 inç'lik iPhone 6'nın optik resim dengeleme işlevine sahip olacağını, 4.7 inç'lik modelde bu işlevin bulunmayacağını söylemişti.

Bununla birlikte ekranı 4 inç'ten 4.7 inç'e yükseltilen iPhone 6'nın özelliklerinin eksik olması, pek de doğru bir kararmış gibi görünmüyor. iPhone 6'nın iddia edildiği gibi Eylül'de tanıtılması halinde, doğruları öğreneceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

bu mu dev özellik? sırf merak uyandırmak ve hit almak için her şeyi yapıyorsunuz. chip değer kaybediyor. merlinin kazanı bile sizden iyidir.

Gereksiz olduğu üzre fiyata yansıması da kabus yaşatır

Resimdekine benzemesinde...

Aynı haberin "İlginizi çekebilir" bölümünde "128gb'lik ilk cep satışta!" yazıyor. :)

haberi yazan arkadas heycandan 'şimdite' yazmis

Lumialara laf ediyorlar ama 1520 de 128 gb sorunsuz çalıştı

Koyu bir Apple fanboyu olarak tasarımı htcden çalmış diyorum çok çirkin..

tasarımı buysa apple biter

İstsese 256 gb de yaparlar ama kullanılmıyor 32 gb lik ipad air im var okadar işyerinde ipad kullanıyorum oyun oynuyorum sadece 20 gbsi doluyo.r okadar abartmaya gerek yok isteeyn s5 alsın 64 gb lik hafıza kartı alsın takson ozaman

@27 Haz 2014 18:16 herkes senin gibi mi kullanıyor peki

üzgünüm ama o resimdeki gibi çıkarsa hayatta almam kimsenin alacağını da sanmam.

@27 Haz 2014 21:24 çok ta tın sanki sen alma alacak milyon kişi varken

bence bu tasarım ve ios7 tasarımı için google jony ive'e baya bir para dökmüş. ya da adam kafayı yemiştir? o efsane eski apple tasarımlarını yapan biri bunu nasıl yapabilir merak ediyorum doğrusu.

Arkadasa Katiliyorum HTC One Serilerinin Cakmasi Olmus..

Apple ve Nokia gibi Firmalar da olmasa Teknoloji gıdım gıdım elli yılda bir arpa boyu yol anca alır.Sevsekde sevmesekde iyide Apple ve Nokia var.Yoksa çoooook beklerdik dokunmatik ekranlı veya 41 megapiksellik telefonların çıkmasını iyiki Apple ve Nokia var.

3500-4000 TL olur

500 gb lik telefon istiyoruz

256 gb olsun

Bence bu resimler gerçeği yansıtmıyor 5s'te bile çift flash varken 6'da niye yok. Gerçek iphne 6'nın çok daha şık olacağına eminim..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir