Apple Music, Android için ücretsiz olmayacak

Apple'ın geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni servisi, Android için ücretsiz kullanım sunmayacak!

Apple Music, Android için ücretsiz olmayacak

Apple tarafından geçtiğimiz pazartesi duyurulan Apple Music servisinin sonbaharda Android platformu için de hazır olması bekleniyordu. Yapılan açıklamaya göre Android kullanıcıları, Apple Music hizmetinin tüm fonksiyonlarını kullanamayacak.

Apple, iOS kullanıcılarına iki türlü hizmet sunuyor. Ücretsiz kullanımda belirli özelliklere sınır getiren şirket, paralı üyeliklerde ise sınırsız dinleme seçeneğiyle birlikte tüm fonksiyonların aktif olarak kullanılabilmesini sağlıyor.

iOS platformu için kısıtlı da olsa bir ücretsiz kullanım seçeneği sunan Apple, aynı şeyi Android platformu için düşünmüyor. Buna göre Android kullanıcıları Apple Music servisinin ücretsiz sürümünden yararlanamayacaklar.

Oldukça zengin bir müzik arşivine sahip Apple Music, iOS'lu cihazlarda üç ay boyunca ücretsiz olarak denenebilecek. Bu servisi kullanarak istediğiniz şarkı, albüm veya videoyu kendi arşivinize ekleyebilir ve kendinize özel çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Apple Music çevrimdışı çalışabilme özelliği ile her türlü platformda müzik keyfi yaşayabilmenizi de sağlıyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

android kullanan Apple saçmalığını niye kullanmak istesin? android kullanıcısı beleşçi mi be...

@kuyu0kazici android fanboyu olduğunuz bariz belli olmasaydı yorumunuz ironik aslında.

@kuyu0kazici Ne alaka ya

Apple merak etmesin. Android' de çok daha iyi alternatifleri var.

Google'da Play Music'i apple'a sunmaz. Bu kadar.

@11 Haziran 2015 21:21 sunmuş muydu :D

@11 Haziran 2015 21:21 çok gerek vardı zaten apple'da dandroid'in uygulamasına

Ayni ozellik youtube da var ne gerek var

çok da tın! Gereksiz bir servis alternatifi var.

Eyvah ne yaparız :O.

hiç işim yok onla uğraşcam öff

Fizy soundcold spotify nokia müzik benin favorim nokia müzik çevrimdışı çalma bile ücretsiz gidip apple kullanıyım niye android aldık arkadaş biz özgürüz rootlu cihaz veya modifiye edilmiş youtube uygulaması apksı arkaplanda çalabiliyorken neden yani apple müzik.

şu telefonlarla sürekli tüketmek yerine azıcık birşey üretseniz? şu tartışmalardan bile anlaşılır, Türk insanının profile. elalem üretir, bizimkilere hangisinin iyi olduğu tartışması kalır.

@12 Haziran 2015 08:49 sadece bize has değil kendinizi küçümsemeyi bırakmayın

@berat28 sadece bize has. üreten toplumlarda telefon bir araçtır. Türk insanı içinse telefon bir amaçtır.

abi müzik ne ya At yüz bin tane mp3 telefona dinle İndir Tunein app dinle oradan ya da Gir youtube'a dinle Çağdışı kalmış şeyleri böyle ağızları köpüre köpüre anlatıyorlar sinir oluyorum

Eyvah Android bitti Google battı mahvolduk tüh görüyon mu Apple o muazzam über muhteşem müzik servisini bize bedava vermeyecekmiş vah vah !!!!!! Napacaz nasıl müzik dinleyecez biz tüh tüh !!!!!

Ayyy tüh yolun sonu. Neden beleş almak varken para verelim

onlar konuşur, apple yapar. Internetten buldukları dandirik mp3'leri telefonlarına atıp (kaçak kuçak) ceplerinde taşıdıkları 1234173641872 ram ile hava atarlar, 2 sene içinde de telefonları desteklenmeyen çöp haline gelir.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir