ASUSPRO: Kurumsal masaüstü bilgisayar

Asus'tan işletmelere özel kurumsal masaüstü bilgisayar.

Kurumsal masaüstü bilgisayar!

Gelişmiş yönetim ve güvenliğe sahip ASUSPRO Kurumsal Serisi masaüstü bilgisayarlar, yeni özellikleriyle büyük işletmelerin ve KOBİ'lerin üretkenlik ve performansını arttırıyor. En yeni 6. nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemciler ve 4 DDR4 DIMM belleğe varan güçlü donanımlar ile desteklenen serinin D320MT, D520MT, D620MT ve D820MT modelleri,  üretkenliği ve performansıyla kurumsal kullanıcılar için ideal çözümler olarak öne çıkıyor. D320MT ve D520MT modelli özellikle KOBİ'ler için performans ve güvenliği uygun fiyata bir arada sunarken, D620MT ve D820MT modelleri büyük çaplı şirketlere performanstan ödün vermeden kolay yönetim ve güvenlik kazandırıyor.

Aynı anda üç ekrana birden görüntü çıkışı sağlayarak kurumsal kullanıcılar için geniş bir masaüstü çalışma alanı yaratan bilgisayarlar, ek bir ekran kartı kullanmaya gerek kalmadan birden fazla işin üç ekranda aynı anda yapılabilmesini sağlıyor. Basit yapılı kasa tasarımı sayesinde bilgisayarların parça değişimi ve sistem bakımı kolay ve çok kısa sürede gerçekleştirilebilirken isteğe bağlı olarak kullanılan seri ve paralel portlar sayesinde PCI Express yuvaları başka kartlar için de kullanılabiliyor. Toplam 10 USB porta sahip D320MT ve D520MT masaüstü bilgisayarlar, yeni bağlantı arabirimi olan USB 3.1 sayesinde USB 3.0'dan 2 kat; D320MT ve D520MT modellerde bulunan USB 3.0 bağlantısı ise USB 2.0'dan 10 kat daha hızlı veri transferini mümkün hale getiriyor.

5 yıl garanti destekli, güvenilir ve yüksek performanslı

ASUS'un üretim kalitesi, yenilik ve uzun ömürlülük geleneğini de devam ettiren ASUSPRO Kurumsal Serisi'nin masaüstü bilgisayarı beş yıl garanti ile geliyor. ASUS'un masaüstü yönetim çözümleri, rutin masaüstü güncelleme görevlerini de basitleştirirken Yönetim Bilişim Sistemi personelinin şirket varlıklarını uzaktan kontrol edebilmelerini, yönetebilmelerini ve tüm bilgisayarların maksimum verimlilikle çalışmalarını da sağlıyor. İşletmeler bu sayede ASUSPRO masaüstü bilgisayarlar ile zaman ve maliyet açısından tasarruflar elde edebiliyor.

Tek adımda yönetim ve veri koruması sağlayan ASUS Business Manager yazılımı işletmelerin bu masaüstü bilgisayarlarda bakım yapmasını ve görevleri optimize etmesini sağlıyor. Yazılım paketindeki tek sayfalı arabirim sayesinde sistem takibi araçlarına, BIOS güncellemelerine, USB Kilidi ile veri hareketi kontrollerine ve enerji tasarrufu kontrollerine erişilebiliyor .Performansına ek olarak sağlam güvenlik de sunan ASUSPRO masaüstü bilgisayarlar, işletmelerin gizli verilerini güvende tutmalarını sağlayan Trusted Platform Module (TPM), UEFI BIOS, İzinsiz Kasa Erişimi Uyarısı, Kensington Kilidi ve Asma Kilit Yuvası gibi birçok yazılım ve donanım çözümlerini de bünyelerinde barındırıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ekran kartı ile ilgili bir bilgilendirme yapar mısınız?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost