Avea'dan Anneler Günü indirimleri!

Avea, Anneler Günü kampanyasıyla bu markalarda yüzde 50'ye varan indirimler sunuyor!

Avea'dan özel indirimler!

Avea, Anneler Günü'ne özel düzenlediği kampanyayla, bu özel günde annesine sürpriz yapmak isteyen Avealılara, seçili markalardan avantajlı indirim oranlarıyla alışveriş yapma fırsatı sunuyor.

Avea'nın bu avantajlar dünyasından yararlanmak isteyen Avea, Türk Telekom ve TTNet müşterileri; küçük ev aletlerinden, ev dekorasyonuna; çiçekten modaya kadar, birbirinden özel markaların hediye seçeneklerinden yüzde 50'ye varan indirimlerle faydalanabilecekler.

Anneler Günü çiçeksiz olmaz diyen Avealılara, çiçeksepeti.com'dan yapacakları siparişlerde yüzde 40'a varan indirim

Bu özel günde annelerine, bahar mevsiminin en taze kokularını sunan çeşit çeşit çiçeklerden almak isteyen Avealılar, ciceksepeti.com'dan verecekleri tüm çiçek, kek, kurabiye veya çikolata siparişlerinde yüzde 15; seçili ürünlerde ise yüzde 40 indirim fırsatı elde ediyor.

İndirim fırsatından yararlanmak isteyen Avealılar, CICEKSEPETI yazıp; 5060'a, Türk Telekomlular ise CICEKSEPETI boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616'ya göndererek, 31 Mayıs'a kadar sürecek kampanyaya katılabiliyor.

Çift Geyik Karaca'nın kadınlara özel sadakat kartı Pink Card ile anneler günü alışverişi yapan Avealılar yüzde 50 indirim kazanıyor.

Çift Geyik Karaca'nın birbirinden şık ve kaliteli kıyafetleri arasından seçecekleri hediyelerle, kendilerine ve annelerine şıklık katmak isteyen Avealılar, Çift Geyik Karaca mağazalarından Pink Card ile yapacakları alışverişlerde yüzde 50 indirimin sahibi oluyorlar.

İndirim fırsatından yararlanmak isteyen Avealılar, KARACA yazıp; 5060'a, Türk Telekomlular ise KARACA boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616'ya mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Home Sweet Home'daki yüzlerce ev tekstili ürünü ve aksesuarlarında, yüzde 20 indiriminiz Avea'dan

Avea; evini güzelleştirerek bahara yeni bir görünümle girmek isteyen annelere, birbirinden şık aksesuar, dekorasyon ve ev tekstil ürünü çeşidi sunan Home Sweet Home mağazalarından yapacakları alışverişlerde yüzde 20 indirim imkânı sunuyor.

Home Sweet Home'da kendilerine sunulan bu özel indirim fırsatından yararlanmak isteyen Avealılar, HSH yazıp; 5060'a, Türk Telekomlular HSH boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616'ya; TTNetliler ise HSH boşluk TC Kimlik numaralarını yazarak 6606'ya mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Markafoni'ye özel indirim ve fazlası

Markafoni'ye özel indirim ve fazlası

Online alışverişin bilinen adresi markafoni.com'dan yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Avea indirimi

Avea; uygun fiyatları ve zengin ürün çeşidiyle internet üzerinden alışverişin marka adresi markafoni.com işbirliğiyle Anneler Günü'ne özel bir kampanya gerçekleştirdi.

Annelerine, dünyaca ünlü markalara ait giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, spor malzemeleri, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı kategorilerdeki ürünleri en uygun fiyatlarla sunan markafoni.com'dan hediye almak isteyen Avealıları, 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL'lik indirim bekliyor.

Mayıs sonuna kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyen Avealılar, MARKAFONI yazıp; 5060'a mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Annelerin hayatını kolaylaştıran küçük ev aletlerinde yüzde 25, bulaşık makinelerinde ise yüzde 10 Vestel indirimi

Avea, annelerinin mutfaktaki işlerini kolaylaştıracak küçük ev aletleri almak isteyen Avealılar için Vestel'de, seçili küçük ev aletlerinde yüzde 25 indirim imkânı sunuyor. Avea'nın bu özel kampanyası kapsamında, annesini bulaşık yıkama zahmetinden kurtarmak isteyen Avealılar ise, Vestel'den satın alacakları bulaşık makinelerinde yüzde 10 indirimin sahibi oluyor.

Kampanya kapsamındaki Vestel indiriminden yararlanmak isteyen Avealılar, ANNEVESTEL yazıp; 5060ANNEVESTEL boşluk TC kimlik numaralarını yazarak 6606'ya mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor. Vestel'deki indirim kampanyası ise, 31 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerli olacak.'a, Türk Telekomlular ANNEVESTEL boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616'ya mesajı göndererek kampanyaya katılabiliyorlar.

Okuyucu Yorumları