Avea'dan çok özel bir hediyeniz var...

Avea'dan 3G'li Samsung U800 ya da I900 Omnia modellerinden birini alın, çok özel hediye sizin olsun.

Avea'dan çok özel bir hediyeniz var...

Avea, 3G teknolojisinden yararlanmak isteyen aboneleri için yeni bir kampanya hayata geçirdi. Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle abonelerinin yaşamlarını kolaylaştırarak keyif katan Avea, 3G uyumlu cihaz kampanyası kapsamında Samsung U800 ve I900 Omnia modellerinden birini satın alan yeni ve mevcut bireysel abonelerine 6 ay boyunca 3G Hoş Geldin Paketi ve toplam 1.200 dakika hediye ediyor.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştiren Avea, 3G'li cihaz kampanyası kapsamında sunduğu iki farklı telefon seçeneğiyle abonelerine 3G teknolojisinden yararlanma imkanı tanıyor. 13 Ağustos - 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya ile Avea'nın faturalı, faturasız bireysel aboneleri, 3G uyumlu Samsung U800 modeline 299 TL ve hem 3G hem de Wi-Fi uyumlu I900 Omnia modeline ise 799 TL ödeyerek sahip olabiliyor. Kampanya dahilinde İş Bankası Maximum kredi kartına özel 12 ay taksit avantajı sunuluyor.

Avea, 3G uyumlu cihazlarla birlikte hediye ettiği "3G Hoş Geldin Paketi" ile faturalı ve faturasız bireysel abonelerine 6 ay boyunca her ay; her yöne 30 dakika ücretsiz görüntülü görüşme, 1 saatlik Avea MobilVizyon, 100 MB internet ve bir adet Seç İzle video içeriği sunuyor. Avea Mobilvizyon ile ulusal televizyon kanallarını izleme imkanına kavuşan aboneler, Seç İzle servisi sayesinde de yerli ve yabancı diziler, filmler ve müzik kliplerinden dilediklerini izleyebilecek. Aynı zamanda faturalı aboneler, 6 ay boyunca her ay 200 dakika konuşma süresi elde ederken, faturasız aboneler 6 ay içinde yapacakları her 100 veya üzerinde kontör yüklemelerinde 200 dakika kazanacaklar. Hediye dakikalar, Avea ve ev/iş yönlerine yapılacak görüşmelerde geçerli.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

OF be şimdi kararsız kaldım işte. HTC Vodafone mı i900 Omina mı.

HTC yaw omniadan daha iyi. Hem bütün aile vodafone da geçemem avea ya 4 sene önceydi o :)

PcMaKeR yazmış:
OF be şimdi kararsız kaldım işte. HTC Vodafone mı i900 Omina mı.
---------------------
Tabii ki HTC.

kesinlikle omnia

dünyanın en berbat ekranıyla uğraşırım diyosan omnia güzel bi seçim olabilir... telefonun diğer özelliklerine diyeceğim bieşy yok fakat ekran tamamen öldürüyor cihazı.

abi ben de HTC D2 mi bu mu dedim ama bu vodafone'un yarı fiyatına geliyor onun da farkında mısınız?

HTC bu Omnia'dan daha güzel olabilir soru şu: artı farkları fiyatı 2 ye katlayacak kadar mı?

Bence HAYIR!

aman avea hediye diyosa mutlaka bi çıkarı vardır arkanıza bakmadan oradan uzaklaşın.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir