Bill Gates ve "Dünyanın en vahşi hayvanı!"

Bill Gatesi "Dünyanın en vahşi hayvanı" tarafından ısırılırken işte böyle görüntülendi!

  • Cem Şancı
Bill Gates ve "Dünyanın en vahşi hayvanı!"

Bill Gates, sosyal medya hesabında yeni bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta sivrisinek dolu bir kutunun üzerindeki kapağa kolunu dayayan Bill Gates, böylece sivrisineklerin kolunu ısırmasını sağlıyor.

Yorum olarak da, "Endonezya gezimde dünyanın en vahşi hayvanını doyurdum, iste fotoğrafı!" ifadesini kullanan Bill Gates'in, Endonozya'daki doğal hayatı koruma çalışmalarına 40 milyon dolar bağış yaptığı ve bu sırada ziyaret ettiği laboratuvarlarda yapılan çalışmaları izlediği, sivrisinekleri de bu sırada doyurduğu anlaşılıyor.

Böyle bir aksiyonun niçin gerektiğine veya ne amacı taşıdığınına dair herhangi bir bilgi vermeyen Bill Gates, sadece fotoğrafı paylaşmakla yetindi. Sıtma gibi sivrisineklerle bulaşan hastalıklara karşı savaşan örgütlere bağış yapan Bill Gates'in bu laboratuvarları ziyaret etmiş olduğu anlaşılıyor. Laboratuvarlardaki bilim insanları, insanları ve hayvanları aşılamak için özel bakteriler taşıyan sivrisinekler üretiyor, bu sinekler sıtma gibi hastalıklar taşımadığı gibi bazı yararlı bakterilerin taşınmasına ve yayılmasına da yardımcı oluyor. Fotoğraftaki sivrisineklerin bu özel üretilmiş sinekler olduğu düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Adamın 76 milyar dolar serveti var gidiyo sivrisineklere ısırtıyo kendini :)))

Bu adam bağış konusunda çok duyarlı...

Tamam insanlığı düşünürsünde önce insanları düşün O bağışları yapacağına afrikaya veya başka muhtaç ülkelere verseymiş keşke.

işte bu adam yaptığı bağışlar ve iyilikler sayesinde hep hatırlanacak

doğayı korumaya devam et canım..

bu hala yaşıyomu ya?

Bill Gates'i çok seviyoruuum:)... <Cleverman>

:D Allah akıl fikir versin...

Adama sallamadan önce bir araştırın afrikaya ve diğer bir çok ulkeye ne kadar çok bağış yapmış ! Çok ciddi bağışlar yapıyor bubadam ozellikle afrika gibi ulkelerdeki hastalıkla savaşan kurumlara ki bu çok onemli.

@03 May 2014 14:22 Kimin parasını kime dağıtıyor eyyy avukat kral'dan fazla kralcı olma...yardım ediyormuş pehhhh!!!!!!.500 milyar dolar kazanacaksın 30-40 milyon dolar bağışlayacaksın bizdeki çakma sanatcıların vergisi bile bill amcanın ödediğinden fazla.........................

Beni evlat edin baska da bir hayir beklemem senden reis :D

Adam şunu diyor anlayana tabiii...yıllardır kurduğum firma ile kanınızı emdim azıcıkda ben vereyim ayıp olmasın diyor.

Sen de yorum yaz