Bir Devin Uyanışı! Nokia, 2017'de Doludizgin Geliyor!

İmparator geri dönüyor! 2017'de Nokia'dan 6 veya 7 Android'li akıllı telefon gelecek...

İmparator geri dönüyor!

Son birkaç aydır Nokia hakkında sıkı söylentiler mevcut. Nokia'nın bu sene yeniden büyük hızda akıllı telefon sahnesine geri döneceğine ilişkin bilgilerin yanı sıra, olası telefon modellerinin görselleri de internet sitelerinde boy gösteriyordu. Hatta Nokia 150 olarak ilk modeli de resmi olarak tanıtılmıştı. Nokia markası için 10 yıllık bir lisans anlaşması yapan HMD Global, yeni gelen bilgilere göre Nokia'yı 2017 yılında fırtına gibi estirecek.

Yeni Nokia 150, Resmi Olarak Tanıtıldı!

Malezyalı Avaxx Corporation tarafından yapılan sunumda ekranda beliren fotoğrafa göre HMD, 2017 yılında 6 – 7 akıllı telefon modeli tanıtacak. Ekranda, "HMD, Nokia Android akıllı telefonlarını 2017'nin 2'inci çeyreğinde sunacak," şeklinde bir yazı yer alırken, bu telefon modellerinin giriş, orta ve üst segmentte yer alacağının da altı çiziliyor.

Nokia'nın yeni akıllı telefonlarını muhtemelen Mobil Dünya Kongresi'nde göreceğiz. Ülkemizde de büyük bir fan kitlesine sahip olan Nokia, yeni telefonlarıyla büyük coşkuyla karşılanacak gibi.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 Yorum

Gelse de "akıllı telefon" nasıl yapılır gösterse.

@08 Ocak 2017 11:44 :) gülmekten öldüm :) gösterdi zamanında nasıl yapıldığını :)

Nokia'yı tekrar görmek istiyoruz. Çünkü telefon üreten markalar ye ilik yapamaz oldu. Belki rekabetten ötürü yenilik yaparlar

Nokia 150 dinazor devrinin cihazı yeni çıkacak cihazlartla piyasada lenovo ile yarışır sadece

Nokiadan bu saatten sonra hiçbişey olmaz.

Pek aynı kanıda değilim tasarım açısından da donanım açısındanda büyük bi beklentim yok

Nokia treni çoktan kaçırdı bence sırf android e geçememek uğruna şirket Microsft a bile satıldı şimdimi aklın başına geldi ey Nokia sen şöyle bi 10 yıl yada 20 yıl daha bekleseydin o zamanda belkide Android kalmazdı o zaman rahat ederdiniz koskoca Nokia neden Android e geçsin diye.İşte zamana uymazsan böyle olursunuz işte.

@08 Ocak 2017 15:50 aynen katılıyorum kodak firmasıda buna benzer battı

@08 Ocak 2017 15:50 androidi android yapan da samsungtur bunu unutmayın zamanında samsung galaxy 2 telefonundan itibaren android demeseydi android bugün geldiği yeri rüyasında görürdü samsungu sevin ya da sevmeyin ama bir yığın modeliyle pazarın yön vereni o. nokia windows atına oynadı ama kaybetti onu suçlayamam.

Nokia geç kalmış değil! Kaliteli ürünler ile bıraktığı yerden rahatlıkla devam edebilir...

almam aldırmam fanı batsın son dönemde nokiadan yediğimiz kazıkların acısını hala unutamadık.

@08 Ocak 2017 16:55 nokia değil microsoftan yedik kazık

@08 Ocak 2017 16:55 Son dönemde Nokıa dan değil Microsoft dan kazık yediniz arkadaş. Bari yenilen kazığın kaynağını iyi araştırın da bir daha zarar görmeyin bea.

@08 Ocak 2017 16:55 ben merakla bekliyorum. Nokia yıl niye. Mi cünkü. Adamların. Malları. Saglam. Cıktıgın hemen alırım

Nokia telefonların tamamında ücretsiz internet teknolojisi olacak deniyor doğrumu?

Eğer diğer firmaların yapmış olduğu beğenilen özellikleri sağlar kamera ve hız açısından yenilikçi olursa olur dizaynda da gösterişi elden bırakmayacak tabiki zamanında hatırlıyorum da Nokia varken diğer markaların esamesi okunmazdı ilk satışa sunduğu cihaz çok önemli alt seviye yerine direk amiral özellikli ile başlamalı ki insanları etkileyebilsin yoksa kaybettiği güveni tekrar sağlaması zor

Gelen Çin malı telefonlar. Nokia mı kaldı piyasada bütün düzeni kaybettiler. Ellerinde bir tane nitelikli eleman yoktur. Şu anda Nokia nın geri dönen sadece ismi.

Bir ara buralarda lumiaci tayfa vardi yok lumia boyle soyle 1000 liraya aldiklari cihazlari 200 liraya satamadilar

Kesinlikle satın almayacağım bir markadır kendileri. Parlak dönemlerinde takoz gibi telefon üretip fahiş fiyatlara sattıkları telefonları unutmadık.

Gelsin de bizim milletimiz takozlarla kazıklanmaya devam etsin. Samsung ve iphone nun yolduğu yetmiyordu zaten....

noakiakıllı telefon nasıl yapılır tüm markalara yakında gösterecek

olumsuz konusanlar yakında 1000-1500 tl arası manyak fotograf çeken şarjı iyi giden yerden yere vurmana rağmen kırılmayan bozulmayan nokia geldiği zaman etrafta herkesin elinde bir nokia olduğu zaman mümkünse utansınlar..kaçınız nokia lumia kullandınız ? yazılımıu kotu bir tek yoksa malzeme ve kamera dehşetül wahşet .. bekliyoruz seni nokia gelde telefon nasıl yapılır göster sunlara

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir